Skocz do zawartości

Jaki żółw pod skórę


Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej jeździłem w buzerze i na to zakładałem tekstylną kurtkę. Teraz chciałbym pod skórę jakiegoś żółwia, tylko z racji tego że musi być w miarę mały i niekrępujący, to może macie jakieś doświadczenie ?

Na razie znalazłem kilka interesujących z wyglądu i ceny.

Możecie się do nich odnieść albo zaproponować coś swojego?

 

http://www.allegro.pl/item1000799016_ufo_z...2079_1_75m.html

 

http://www.allegro.pl/item998451893_zolw_m...s_m_nowosc.html

 

http://www.allegro.pl/item1001786239_ochra...iar_l_zolw.html

 

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie Ufo i napewno nie Dainese ( ktory ze wzgladu na strukture ( splatanych drucikow ) po jednym uderzeniu mozesz wyrzucic.

 

polecam Alpinestars lub Erbo

 

http://www.erbo.de/de/dstart/aktuell/aktup5p8.html

 

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz tego Erbo na jakieś normalnej czyt. polskojęzycznej stronie? Nie mogę nic znaleźć na temat tego czegoś.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie Ufo i napewno nie Dainese ( ktory ze wzgladu na strukture ( splatanych drucikow ) po jednym uderzeniu mozesz wyrzucic.

 

 

 

Mam Dainese i mam nadzieję, że nigdy nie trzeba będzie go sprawdzać. Ale jeśli to nastąpi, a żółw spełni swoją rolę - to go wyrzucę, i kupię następnego. Więc w czym problem ? Kaski też są jednorazowe, a nikt się nie bulwersuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie Ufo i napewno nie Dainese ( ktory ze wzgladu na strukture ( splatanych drucikow ) po jednym uderzeniu mozesz wyrzucic.

 

polecam Alpinestars lub Erbo

 

http://www.erbo.de/de/dstart/aktuell/aktup5p8.html

:crossy:

 

taki niby swiatowy człowiek jestes anie wiesz ze dainese robi najlepsze żołwie i protektory panie kolego! taki to rodzaj przyajmniej mojego zolwia ze pochłania sile uderzenia i te druciki sie gna i pewnie troche dzieki temu chronia plecy!

 

ja kupilem dainese ze wzgledu na bezpieczenstwo i skretna czesc ogonowa wiec jak skrecam i schodze ciut nizej to nie wypycha mi zolw sie w druga strone tylko skreca za moim tulowiem.

 

ps. rider nie czepiaj sie bledow i innych rzeczy!to moje zdanie! of course

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A czy ten żółw dainese, jest na tyle płaski że nie wyrzeźbi skórzanej kurtki. Chodzi mi o to żeby przyległ do pleców i był możliwie cienki, bo kurtkę skórzaną mam tak opiętą że normalny żółw nie wejdzie, zwyczajnie przytyłem.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten żółw dainese, jest na tyle płaski że nie wyrzeźbi skórzanej kurtki. Chodzi mi o to żeby przyległ do pleców i był możliwie cienki, bo kurtkę skórzaną mam tak opiętą że normalny żółw nie wejdzie, zwyczajnie przytyłem.

 

wiesz co ja mam kombi alpiny i jak wyjalem tylnia taka poduszke jak by i zaczalem zakladac zolwia to bylo ok. wiesz kazda skora jest dopasowana. ale ma to do siebie ze sie minimalnie rozciaga pod wplywem uzytkowania. jesli pytasz czy na plecach na odksztalconego zolwia nie nie mam jak zakladam sama skore to jest luzna na plecach minimalnie wiec sie ciutke rozciagnela hm ale samej nigdy nie zakladam:)najlepiej wes zaloz skore idz do sklepu przymiec i tyle. ja jestem zmojego dainese zadowolonyw lato koszulka sucha nie poce sie i gra muzyka!na torze rowniez mi sie sprawdza

 

ja posiadam model WAVE! dobierz dobry rozmiar sobie wiem ze sa M i L i jescze pas sie liczy czyli cm! ale widzialem na stronie ze sa jakies bardziej zaawansowane technologicznie pytanie tylko jak to sie sprawdza poczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz tego Erbo na jakieś normalnej czyt. polskojęzycznej stronie? Nie mogę nic znaleźć na temat tego czegoś.

 

Die Erbo Produkte P5 / P6 / P7 / P8 gehörten zu den Spitzenreitern "sehr gut bis gut = 1-2". ( 4x1-2 / 5x2 / 4x2-3 / 1x3 / 1x3-4 )

 

Produkty Erbo naleza do czolowki ( gornaj polki ) ocena b. dobry - dobry.

 

 

Więc w czym problem ? Kaski też są jednorazowe, a nikt się nie bulwersuje.

 

Zolw to nie heml i osobiscie nie widze potrzeby aby po jakiejs glebie go wyrzucac. Inni producenci nie maja jakos z tym problemow.

 

taki niby swiatowy człowiek jestes anie wiesz ze dainese robi najlepsze żołwie i protektory panie kolego!

 

He, he powiedzial kto ? ? ? To, ze Ty uwazasz, ze Dainese robi " najlepsze " nie swiadczy o niczym, testy niestety wykazaly co innego ( sewgo czasu byly na forum ). Mam protektory Dainese, ich jakosc jest porownywalna z Louis'em - nie ublizajac Louis'owi.

 

Najlepsze robi Alpinestars potem, BMW,

 

W przypadku kamizelek ( bionic'ow jest odwrotnie ).

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos wykonania do louisa podobna rzeczy dainese chyba troszke przesadzasz!!!

 

 

odszukaszmi te testy bo jestem bardzo ciekawy. alpina nie ma w swojej ofercie zolwia ktory by spelnial moje oczekiwania.

 

ps.kombi robi rewelacyjne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Odkopuję temat, bo przymierzam się do zakupu żółwika. Planuję go zakładać zarówno pod skórę jak i texa.

Jestem wysoki (186 cm) ale chudy (70 kg) i tu jest mały problem, bo większość z nich ma jakieś tam proporcje, w odróżnieniu ode mnie. Na stronach sklepów nie podają zwykle szerokości, a nie chciałbym dziwacznie wyglądać z "czymś" rozpychającym mi kurtkę na boki lub zwisającym zbyt długim pasem biodrowym.

Ma ktoś jakieś konkretne propozycje? Cena do 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam,

 

Panowie, jakiego "żółwia" byście polecili do 300zł pod kurtkę? Rozglądam się od kilku dni, i w oko wpadło mi coś takiego:

 

http://moto.allegro.pl/pancerz-zolw-na-plecy-super-shield-atestowany-i1972851665.html

 

http://allegro.pl/ochraniacz-zolw-alpinestars-bionic-w-wa-i1975490277.html

 

Co sądzicie?

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...