Skocz do zawartości

DZIWNY PROBLEM SUZUKI DRZ


SIPEK1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Panowie dzis pojawil sie dziwny problem, otoz smigalem dzis i generalnie bylo oki moto szlo bez problemu wkrecalo sie idealnie, jednak problem pojawil sie gdy wjechalem na boczne dogi bylo oki dopoki jechalm an siedząco w momencie gdy wstalem na nozki i jechalem an stojaco moto tracil moc, spadaly obroty do minimum i musialem wkrecac gaz na maksa gdzie moto wtedy reagowal. Wrocilem i spardzilem to jeszcze raz wrzucliem 2 bieg jechalem 20-30 na godz na siedzaco i oki w momencie jak podnioslem tylek moto gasl. Kilka tygodni temu mialem regulowany gaznik ale od tego czasu przejechalem juz z 500km, wiem ze mam juz linki gazu na wykonczeniu czy to właśnie jest przyczyna tej sytuacji

 

 

bede wdzieczny za wskazowki

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury, mialem to samo, a jak sie przestraszyłem :D

 

Po prostu jak wstajesz to zachaczasz nogą o stopkę, tam jest czunik, stopka się uchyla i odcina zapłon i różne rzeczy się dzieją

ja ten czujnik wywaliłem i długa ;]

a jak nie to to nie wiem :D

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury, mialem to samo, a jak sie przestraszyłem

 

Po prostu jak wstajesz to zachaczasz nogą o stopkę, tam jest czunik, stopka się uchyla i odcina zapłon i różne rzeczy się dzieją

ja ten czujnik wywaliłem i długa ;]

a jak nie to to nie wiem

 

 

wielkie dzieki ,

 

duze prawdopodobienstwo ze tak wlasnie jest dzis pierwszy raz w tym sezonie jezdzilem w konkretnych butach (cross) a poprzednie wyloty raczej w zwyklych, jutro sprawdze!!!

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...