Skocz do zawartości

Gaźnik do tzr 80


kubaJMX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ale mi o gaźnik chodzi a nie o cylinder ;)

poza tym nie opłaca mi sie teraz go sprzedawać bo zrobiłem generalny remont i mam już kupiony nowy cyl .

i tylko gaźnik mi pasuje albo naprawić jak sie da albo kupić nowy tylko że niewiem jaki w ogóle montują w tzr 80 bo niektórzy piszą że 21 a inni że 23 ;p ja sie zastanawiałem nad 26 firmy MIKUNI lub DELLORTO .

Wiesz może gdzie i w jakiej cenie można dostać takie gaźniki ?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak nie wiesz ile masz mm w gardzieli to zwyczajnie weź suwmiarkę i zmierz :icon_rolleyes: Większej gardzieli nie polecam bo zwyczajnie sprzęt przestanie dobrze działać lub w ogóle. Więcej powietrza, więcej paliwa i nie da rady tego przepalić.

Dellorto - słabe się sżłyszy o tym opinie. Kolega miał Aprilie SR50 rok 1996, ciągle robiła jakieś niespodzianki z odpalaniem i jazdą aż w końcu ją sprzedał. Nabywca wymienił gaźnik i banglała. Gaźnik nazywał się Dellorto :wink:

Może ten TEC jest lepszy EDIT, ma wbudowane cięgno od dozownika dlatego wystają dwa króćce do linek, jeden zwyczajnie nie podłączasz bo z tego co pamiętam TZR ma swój własny dozownik w kapie sprzęgła.

Edytowane przez shiningami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom dzięki za rady : )

Kupiłem gaźnik mikuni 23 mm i chodzi teraz bdb tylko że jest jeden problem gdy po odpaleniu ruszam to na ssaniu jedzie i go później zalewa i nie trzyma wolnych obrotów tylko gaśnie, a jak ruszam bez ssania to go strasznie muli na wysokich obrotach tylko dobrze chodzi wtedy go nie zalewa i w ogóle ma tą moc . co Qy o tym myślicie jaki może być tego powód ? zaduży gaźnik czy kwestia ustawienia ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom dzięki za rady : )

Kupiłem gaźnik mikuni 23 mm i chodzi teraz bdb tylko że jest jeden problem gdy po odpaleniu ruszam to na ssaniu jedzie i go później zalewa i nie trzyma wolnych obrotów tylko gaśnie, a jak ruszam bez ssania to go strasznie muli na wysokich obrotach tylko dobrze chodzi wtedy go nie zalewa i w ogóle ma tą moc . co Qy o tym myślicie jaki może być tego powód ? zaduży gaźnik czy kwestia ustawienia ? :wink:

 

TO raczej jest kwestja pokrecenia srubką albo ustawienia ssani moze zabordzo ssie ze tak powiem :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz: poprbuj jak sie nic nie uda to pomyslimy dalej :notworthy:

 

shiningami a ile chcesz za KAWASAKI 250 :evil: i który to rok ?? i jaki przebieg ??? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ przecież shiningami sprzedaje YAMAHE :icon_mrgreen:

 

 

--------------------------------------------------

 

Yamaha DT 80 LCII 1991 SPRZEDAM

Kawasaki Ninja 250 2008 Cudeńko :)

 

Jak czytasz ??? :icon_razz: :icon_razz: Yamahe OKI

ale pod nią jest Kawasaki Ninja 250 2008 Cudeńko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, tematu nie czytałem :D Chcesz sprzedać Yamahe i obok niej jest napis sprzedam :) Kawy używam do pracy i jest nadal w kredycie. Jeśli ktoś bardzo chce to puszczę za 3-4 tyś ale nadal trzeba będzie dokończyć kredyt (całość to ok 19'000 bo wpłata wstępna też jest rozłożona w kredyt).

Stan tez nie zachwyca, bo używam tego do kurierki także oferta tylka dla nieźle zarabiających desperatów.

Dla ciekawskich. Rata to 530zł miesięcznie i da się ją utrzymać przy zarobkach rzędu 2500zł zakładając, że nie używa się moto do pracy.

 

Jakieś pytania ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...