Skocz do zawartości

Motocykliści dzieciom 10.04.2010


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na imprezie będzie parada motocykli, pokazy kuglarskie, pokazy karate, pokazy karate itd.

Wieczorem zagrają zespoły:

The River, The Crows, Mr Hyde, Exlibris

Gwiazdą wieczoru będzie Acid Drinkers.

 

Więcej szczegółów w poniższym linku

Moto serce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak wypadła impreza? Może ktoś zarzuci jakieś zdjęcia?

 

...mam kilka zdjec, ale chyba nie warto zamieszczac. Bardzo niewielu nas bylo... czy to przez pogode, czy tez przez zalobe - trudno powiedziec.

 

Atrakcje odwolano, zreszta w aktualnej sytuacji impreza nie mogla wypasc inaczej :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowano wszystko tak:

 

http://kniprode.salon24.pl/169023,w-calej-...lublinie-festyn

 

 

Wiem,ze atmosfera po tej tragedii nie nastrajała do zabawy ale uważam,że swoistym sposobem uczczenia pamięci ofiar katastrofy było oddanie krwi. Krwi ratującej życie.

 

Pozdrawiam--- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowano wszystko tak:

 

http://kniprode.salon24.pl/169023,w-calej-...lublinie-festyn

 

 

Wiem,ze atmosfera po tej tragedii nie nastrajała do zabawy ale uważam,że swoistym sposobem uczczenia pamięci ofiar katastrofy było oddanie krwi. Krwi ratującej życie.

 

Pozdrawiam--- Joaśka

 

Z tym się jeszcze zgodzę, ale z tym rykiem silników celem "minuty ciszy" to jakieś jedno wielkie nieporozumienie....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze dałem sobie spokoj i nie pojechałem.myslalem ze bedzie tam ktos rozsądny i zakonczy impreze.niestety.. wstyd jakby na to nie patrzec. organizator za swoje słowa pominien sie schować poniżej poziomu ulic.cel moze i szczytny,ale śmierć prezydenta kraju jest chyba ważniejsza?! ...zresztą... co niektorzy sa tak popie**oleni mowiąc wprost,że juz tego samego dnia puscili na aukcjach koszulki z data smierci na fladze polskiej,zrobili ksiazke kondolencyjną,gdzie za 30zł mogłes sie wpisać (internetową),a twoj wpis zostanie wydrukowany i znajdzie sie w honorowym miejscu na placu przed pałacem prezydenckim.oczywiscie to był wałek.wiecej przekretów i pojebanych zachowań "rodaków" wyjdzie na jaw pozniej. żenada straszna!

straszne było tez to,ze na całej drodze przejazdu w wawie nie wisiała prawie zadna flaga.porażka! tylko coniektorzy trzymali je w rękach.

 

swoja drogą zastanawia mnie fakt,dlaczego polskie flagi nie wiszą na codzien na ulicach? chociazby na instytucjach panstwowych jak szkoły,urzędy itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merhu co do flag to się mylisz, w większości lubelskich szkół flagi wiszą na codzien, podobnie jest w urzędach, na uczelniach...

Co do imprezy to fakt jest taki, ze została odwołana. Zwróćcie uwagę na to ze rozstawienie trwało cały poranek, wiec ciężko byłoby to wszystko sprzątnąć w ciągu 15 minut... Nie przesadzajmy zbiórka krwi nie jest czymś nieodpowiednim, a wręcz jest pięknym gestem solidarności ludzi w obliczu cierpienia...

Zresztą cały artykuł stoi na śmiesznie niskim poziome, ale czego się spodziewać po 3 ligowym pismaku internetowym;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze dałem sobie spokoj i nie pojechałem.myslalem ze bedzie tam ktos rozsądny i zakonczy impreze.niestety.. wstyd [...]zadna flaga.porażka! tylko coniektorzy trzymali je w rękach.

 

swoja drogą zastanawia mnie fakt,dlaczego polskie flagi nie wiszą na codzien na ulicach? chociazby na instytucjach panstwowych jak szkoły,urzędy itp.?

 

 

Merhu... czy Ty przypadkiem nie jestes zagorzalym pesymista? ;)

 

A tekstu z powyzszego linka nawet nie chce mi sie komentowac... zenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie w kazdym calu,ale pesymista ma łatwiej,bo jesli sie cos uda-to cieszy sie podwojnie ;) chodziło mi glownie o zabawy zwiazane z imprezą.oddawanie krwi jak najbardziej,ale towarzyszace atrakcje powinny byc zamknięte.tylko o to mam pretensję. było-mineło. co do tych flag to nie wiem,moze w lublinie tak jest,ze wisza wszedzie.jechałem wczoraj na łuków i zadnej(poza wyjatkowo obwieszonymi na tę "okazję" miejscami nie widziałem. flaga powinna nam przypominać o tożsamosci narodowej,a jest traktowana jak jakiś skarb,jak dzwon zygmunta czy cos w tym stylu,uzywana na specjalne okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...