Skocz do zawartości

Może by tak zorganizować jakiegoś grylla?


Tobik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem za srebrnym :bigrazz: Objedziemy kawałek dookoła rozbijemy obóz ,najemy się i wrócimy :P Ja pogadam ze znajomymi może ktoś będzie chętny (chyba że ma to być impreza tylko forumowa ?) No i ziomale z opola też nie mają daleko :)

Edytowane przez przemek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za srebrnym :bigrazz: Objedziemy kawałek dookoła rozbijemy obóz ,najemy się i wrócimy :P Ja pogadam ze znajomymi może ktoś będzie chętny (chyba że ma to być impreza tylko forumowa ?) No i ziomale z opola też nie mają daleko :)

Zadzwonie do daniela,on po niemodlin <hahaha>

A ja bym chciał polecieć na prądy w jakiś weekend...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Seata z naklejką to nie jestem pewny, być może ;)

 

a co do tego od kiedy mam moto, to faktycznie od niedawna, jakiś tydzień będzie teraz :) dopiero zaczynam swoją przygodę na 2 kółkach, także na drodze proszę również o wyrozumiałość ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo przewidziało Ci się coś... albo może jaka inna czarna VFRka sobie śmignęła ;)

 

Czy są może jakieś spotkania na mieście, w jakieś dni... o jakiejś godzinie konkretnej? no i jeśli tak to w jakim miejscu? Z chęcią poznam forumowiczów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z forumowiczami to się widzę niekiedy jak jedziemy na jakąś imprezę motocyklową . Tak w większym gronie to może będzie te ognisko :bigrazz: A w klb to mi nic nie wiadomo

P.S Jedziesz do Częstochowy ? Bo jak nie to my lecimy gdzieś indziej także mógłbyś dołączyć jeśli odpowiadają Ci lajtowe prędkości (do 120) Lecimy w czechy (ok 350 km) jak Ktoś chętny to pisać

Edytowane przez przemek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem cały czas zamiar się wybrać do Częstochowy, ale coś mnie skusiło i pograłem troche w tenisa... teraz ledwo mogę ruszać nogą. Coś mi wlazło w lewe kolano :(

 

Prędkość przlotowa o której wspominasz odpowiada mi i to bardzo ;) ale niestety tym razem nie podłącze się. Ogólnie chętnie się gdzieś rusze, ale jak to kolano sobie odpuści ten ból...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...