Skocz do zawartości

24.04 - wizyta w DD Konstancin i koncert


roberto1002
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

W gronie kilku moich znajomych zrodził się pomysł by zorganizować pierwszą w tym sezonie wizytę w domu dziecka. Zamiast stać w tłoku na Bemowie, gotować silnik i wdychać dym palonych gum, proponuję by 24 kwietnia (sobota) wybrać się do Domu Dziecka w Konstancinie przy ul.Słonecznej 12 i dostarczyć dzieciakom trochę radości. Będzie to również dobra okazja do integracji na początku sezonu...

Dlatego przygotowaliśmy parę atrakcji i dla dzieciaków i dla motocyklistów ;)

 

Ale po kolei...

 

DD Konstancin ma własną drużynę piłkarską, złożoną z ośmiu chłopaków w różnym wieku, którzy grają w turniejach piłki nożnej ;)

I tu - w porozumieniu w dyrekcją DD zrodził się pomysł, aby wyposażyć całą drużynę w jednolite stroje sportowe.

To ma być niespodzianka – drużyna nic nie wie o tej inicjatywie :cool:

Na ten cel zbieramy fundusze.

 

Na co dokładnie?

wyposażenie piłkarzy:

- koszulka piłkarska - 7szt., ok.350 PLN

- spodenki - 7szt., ok.350 PLN

- opaska dla kapitana ;) - 1szt., ok.15 PLN

wyposażenie bramkarza - komplet,ok.200 PLN

- koszulka dla bramkarza

- spodnie bramkarza

- rękawice bramkarskie

nadruki na koszulkach - 8szt., ok.290 PLN

 

RAZEM OK.1200 PLN

 

Wszystkich, którzy zechcieliby wspomóc tę akcję i dorzucić się do puli, proszę o wpłaty na konto Florka (Forum Motocyklistów):

 

Radosław Florkiewicz

50 1020 5558 1111 1551 3680 0001

W tytule przelewu/wpłaty koniecznie proszę wpisać „DD Konstancin”

 

Ja już wysłałem 30 złotych od siebie ;)

 

W programie wizyty przygotowane jest także:

- malowanie twarzy (liczę na chętnych ze zdolnościami plastycznymi w tym zakresie...)

- zabawa z psami (opiekunki z psami zajmujące się dogoterapią…)

- wata cukrowa... mniam ;)

- wożenie dzieciaków na motocyklach po terenie DD

- mecz piłki nożnej drużyna DD Konstancin – Motocykliści (2 x 30 minut… oby starczyło nam kondycji…)

 

Proponuję wspólny przejazd motocyklami do Konstancina - czas i miejsce spotkania:

24 kwietnia, godz. 10:00, parking przy Torwarze

O godz.10:30 odjeżdżamy w kolumnie do Konstancina. Na miejsce dojeżdżamy ok.11:00…

Towarzyszyć nam będzie CRANKowóz. Część z Was zapewne wie o co chodzi – zabierze wszystkie rzeczy, które będą do zawiezienia do DD (mile widziane są również gry i zabawki edukacyjne, sprzęt sportowy, przybory szkolne…)

Nasza wizyta będzie trwała do jakiejś 15:00

 

Druga część imprezy odbędzie się wieczorem w klubie motocyklowym CRANK przy ul.Racjonalizacji 7

O godz. 21:00 wystartuje tam największy w Warszawie koncert z okazji otwarcia sezonu, w którym wystąpi m.in. zespół Go Naked!

 

Wizyta w DD w Konstancinie jest imprezą charytatywną, spontaniczną i otwartą dla każdego, kto chciałby sprawić trochę uśmiechów na twarzach dzieciaków. Nieistotne tu są barwy klubowe, czy przynależność do któregoś forum.

Liczę na Wasze wielkie serca - po ostatnich Motomikołajach wiem, że możemy naprawdę wiele ;)

 

Wszelka dodatkowa pomoc ze strony potencjalnych sponsorów jest oczywiście mile widziana ;)

Wszelkie dodatkowe pytania, pomysły i propozycje proszę kierować na priv do mnie lub Florka (na FM).

Można też do mnie mailem: roberto1002 „małpa” wp.pl

 

Pozdrawiam i do zobaczenia pod Torwarem w sobotę, 24 kwietnia…

 

Roberto

Edytowane przez roberto1002

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujesz się może ile dzieciaków liczy ten DD? Chodzi mi o ewentualną dostawę pizzy zamiast ich codziennego obiadu (taką akcję udało mi się załatwić kiedyś w innym DD), a my w ramach wymiany możemy wsunąć ich stółówkowe porcje :icon_biggrin: .

Może to trochę wbrew zasadom racjonalnego wyżywienia w osrodkach wychowawczych, ale dam sobie głowę uciąć, że bomble się ucieszą z odmiany :icon_razz:

 

 

pozdro,

Mario.

Edytowane przez Mario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujesz się może ile dzieciaków liczy ten DD?

...

Jest tam ok 55 - 60 wychowanków. W różnym wieku - od kilku miesięcy aż do pełnoletności... Jednak w weekendy nie wszystkie przebywają na terenie DD. Tym razem jednak Pani Dyrektor uprzedzi o naszej akcji, więc frekwencja wśród dzieci powinna być wysoka. Ilość zamawianej pizzy można będzie lepiej oszacować na kilka dni przed wizytą.

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mamy już część funduszy na stroje dla drużyny z DD Konstancin. Wielkie dzięki za dokonane wpłaty :notworthy:

Oczywiście prosimy o jeszcze, bo zbieramy aż do końca - cel jest szczytny, a żadna złotówka nie zostanie zmarnowana.

Wszystkie atrakcje przygotowane dla dzieciaków wymienione w ogłoszeniu są już potwierdzone.

 

Zostało jedynie zaklinać pogodę ;)

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na oficjalna godzine i miejsce spotkania :flesje:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na oficjalna godzine i miejsce spotkania :flesje:

Nie czekaj ;) ... te informacje znajdziesz w pierwszym poście - były tam od początku :cool:

 

...

czy quad może dołączyć? :)

 

Pozdro

N.

 

Dlaczego nie? Pamiętam, że obok motocykli z koszem to właśnie quady miały największe wzięcie podczas wożenia dzieciaków :)

 

...

Warto wpłacać pieniadze. Mam nadzieje ze uda mi sie pojawic.

Naprawdę warto - ci co byli już na takich wizytach, wiedzą, że radość dzieciaków jest bezcenna :)

 

Liczę, że do kompletu strojów wymienionych powyżej, uda się też zakupić buty piłkarskie dla całej drużyny ;) Brakuje jeszcze trochę :notworthy:

Dodatkowo Decathlon zaoferował nam 10% rabatu od całości zakupionego sprzętu :clap:

Edytowane przez roberto1002

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że do kompletu strojów wymienionych powyżej, uda się też zakupić buty piłkarskie dla całej drużyny ;) Brakuje jeszcze trochę :notworthy:

Dodatkowo Decathlon zaoferował nam 10% rabatu od całości zakupionego sprzętu :clap:

 

Witka,

 

Kilka pytań :

1. Czy masz rozmiary jakie są potrzebne butów i strojów (bluz i spodni) ? Jeśli masz szczegóły to podeślij na priv.

2. Który DECATHLON dał Ci cenę niżej ? Ile zapłacisz teraz za wszystko ? Ostatnio kupowałem stroje piłkarskie dla drużyny mojej córki, więc trochę się kręciłem po rynku, może będzie taniej :)

3. Czy mogą potrzebować tam telewizora TV, mam działającą TV bez problemu, ale jej kompletnie nie używam - mały ekran 21". Nie jest najnowszy, ale spoko działa. Pytanie tylko jak go dostarczyć, bo mi do kufra nie wejdzie :icon_razz:

4. Na zbyciu mam też odtwarzacz DVD.

 

Postaram się wpaść. Cel świetny :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oka, w takim razie przybędę na kanarku.

Czy podobnie jak to miało miejsce na MotoMikołajkach przyozdabiamy maszyny (oczywiście w innym stylu), czy bez festynów? :)

 

artlion: Jeśli organizator uzna, że TV się przyda, to już Twoj problem został rozwiązany (dot. punktu 3 oraz 4).

 

Pozdro

N.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...