Skocz do zawartości

24.04 - wizyta w DD Konstancin i koncert


roberto1002
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...

1. Czy masz rozmiary jakie są potrzebne butów i strojów (bluz i spodni) ? Jeśli masz szczegóły to podeślij na priv.

...

Znam wszystkie potrzebne rozmiary - proszę wybaczyć, ale z różnych względów nie udostępnię tych informacji...

Zanim zamieściłem info o tej akcji, zebrane zostały wszystkie potrzebne informacje i w porozumieniu z dyrekcją Domu Dziecka przygotowany został plan...

 

...

2. Który DECATHLON dał Ci cenę niżej ? Ile zapłacisz teraz za wszystko ? Ostatnio kupowałem stroje piłkarskie dla drużyny mojej córki, więc trochę się kręciłem po rynku, może będzie taniej :)

...

Może się mylę, ale Decathlon to sieć sklepów i prowadzi jednolitą politykę cenową.

Na zakupy powyżej 10 tys złotych można otrzymać 10-cio procentowy rabat. My nie przekroczymy tego pułapu cenowego, ale rabat dostaniemy :cool:

 

...

3. Czy mogą potrzebować tam telewizora TV, mam działającą TV bez problemu, ale jej kompletnie nie używam - mały ekran 21". Nie jest najnowszy, ale spoko działa. Pytanie tylko jak go dostarczyć, bo mi do kufra nie wejdzie :icon_razz:

...

DD posiada telewizor... Proszę mnie źle nie zrozumieć, ale na pewno lepszym umilaczem czasu będą gry i zabawki edukacyjne, przybory do malowania i rysowania, itp. rzeczy rozwijające wyobraźnię i zainteresowania dzieciaków.

 

...

4. Na zbyciu mam też odtwarzacz DVD.

...

Naprawdę nie wiem, co mam odpowiedzieć w tym pkt.

 

 

...

Czy podobnie jak to miało miejsce na MotoMikołajkach przyozdabiamy maszyny (oczywiście w innym stylu), czy bez festynów? :)

...

Chyba szykuje się fajna zabawa, ponieważ będziemy wieźli dzieciakom także maskotki, które nasz kolega zebrał na ślubie.

Jeśli ów kolega się zgodzi, to proponuję wyposażyć się w "coś" pomocnego do mocowania pluszaków do motocykli :) - każdy chętny przyczepi pluszaka na plecaczka, a na miejscu wręczy go dziecku :cool:

Edytowane przez roberto1002

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba szykuje się fajna zabawa, ponieważ będziemy wieźli dzieciakom także maskotki, które nasz kolega zebrał na ślubie.

Jeśli ów kolega się zgodzi, to proponuję wyposażyć się w "coś" pomocnego do mocowania pluszaków do motocykli :) - każdy chętny przyczepi pluszaka na plecaczka, a na miejscu wręczy go dziecku :cool:

 

Oka, to wezmę paczkę plastykowych opasek zaciskowych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się pojawię,tak jak pisałem wyżej

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Mam dla Was komplet informacji dotyczących wizyty w Domu Dziecka w Konstancinie i koncertu z okazji rozpoczęcia sezonu.

Impreza się rozrosła - przybyło atrakcji i niespodzianek, cały czas napływają też pieniądze na ten cel. Już teraz dziękuję za wszystkie wpłaty. Dzięki Wam uda się wyposażyć drużynę z Konstancina w kompletne stroje :cool:

A teraz po kolei...

 

Musimy zmienić miejsce zbiórki - na Torwar nadal będą przywożone ofiary katastrofy pod Smoleńskiem.

W związku z tym po pierwsze nie wypada, po drugie ul.Łazienkowska i parking przy Torwarze mogą być zamknięte...

 

Nowe miejsce spotkania:

 

parking przy centrum Best Mall Sadyba na ul.Powsińskiej 31

(przed skrzyżowaniem ze Św.Bonifacego, tam gdzie kino i Shell...)

reszta pozostaje bez zmian - sobota, 24 kwietnia, godz. 10:00

O godz.10:30 odjeżdżamy w kolumnie do Konstancina. Na miejscu będziemy ok.11:00…

 

Dla tych co jeszcze nie znają zasad jazdy w grupie, albo chcieliby sobie przypomnieć:

http://www.sunsethog.com/groupRiding.html

http://www.scrc.pl/index.php?s=16

 

Potwierdzone atrakcje:

 

- zawozimy pluszaki, które nasz forumowy kolega zebrał na ślubie, oraz stroje i buty do piłki nożnej dla

drużyny piłkarskiej DD

- malowanie twarzy dzieciom

- zabawa z psami (opiekunki z psami zajmujące się dogoterapią…)

- wata cukrowa... mniam ;)

- wożenie dzieciaków na motocyklach i quadach - podzielimy wożenie dzieciaków na dwie części

- ok.godz. 13:00 przyjeżdża pizza :) - motocykliści też się załapią, ale oczywiście pierwszeństwo będą tu mieli wychowankowie z DD - sponsorem tej atrakcji jest restauracja Pizza Hut w Konstancinie - wielkie dzięki :clap:

- do pizzy przewidziane są soki i napoje...

- ok. godz. 13:30 rozpocznie się mecz piłki nożnej drużyna DD Konstancin – Motocykliści, 2 x 30 minut - proszę szykować kondycję ;) Tu potrzebny będzie ochotnik z gwizdkiem do roli sędziego...

 

Przewiduję, że nasza wizyta potrwa do godz. 15-16stej...

Wszystko zależy od pogody.

 

Pamiętajmy, że jedziemy tam, aby dostarczyć dzieciakom trochę radochy, zawieźć prezenty, a przede wszystkim dać im coś, czego nie mają na co dzień - spędzić z nimi trochę czasu i dać nasze zainteresowanie...

Obiecałem też dyrekcji DD, że nie przeoramy trawnika i nie zdemolujemy terenu ;)

Charakter tej imprezy jest oczywisty...

 

Proszę też o ostrożność podczas jazdy z dziećmi.

 

 

Druga część imprezy - koncert z okazji rozpoczęcia sezonu, odbędzie się wieczorem w klubie motocyklowym CRANK przy ul.Racjonalizacji 7

Start: dokładnie o 20:43 ;)

Wystąpią zespoły Go Naked! i Spoonful

 

Tu jest PLAKAT z informacją o koncercie.

 

I jeszcze garść informacji od klubu CRANK:

Przy wejściu do klubu będzie lista osób, które dokonały wpłaty na zakup strojów piłkarskich.

50 osób z tej listy będzie miało darmowy wstęp na koncert. Liczy się kolejność przybycia do klubu.

Dodatkowo, parking przed CRANKiem będzie przeznaczony głównie dla motocykli, więc można przyjechać na moto ;)

Na barze będą specjalne zniżki i promocje dla motocyklistów.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, to można przechować motocykle przez noc - zrobić tak zwany overnight.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na parkingu przy Best Mall Sadyba w sobotę, 24 kwietnia o godz. 10:00…

 

Roberto

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaska poszla.

 

Jak w pelni wyzdrowieje to podjade na moto, jak nie do konca to samochodem, jak wcale to nie podjade :P

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia w takim razie! Odemnie też już coś poleciało przelewem :)

 

(PS. Po akcji lecimy na godz. 17 na obstawę Ślubu znajomego - jakby ktoś chciał dołączyć, proszę o PW - zapraszamy).

Edytowane przez Irys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystko jest już zapięte na ostatni guzik na sobotnią wizytę w Konstancinie :cool:

 

Prawie... bo potrzebny jest jeszcze transport maszyny do kręcenia waty cukrowej.

Jeśli jest ktoś chętny do pomocy, dysponuje czasem i 4oo z wolnym bagażnikiem, to proszę o kontakt na PW lub GG.

Maszynę trzeba zabrać od Florka z Białołęki i dostarczyć na Mokotów do klubu CRANK na Racjonalizacji...

Jest też opcja transportu w sobotę rano - bezpośrednio na miejsce zbiórki... jeśli ktoś wybiera się samochodem...

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc,

R.

 

 

EDIT

Sprawa transportu już ogarnięta...

Edytowane przez roberto1002

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...