Skocz do zawartości

MOTO BAZAR w Poznaniu


colahondax11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Na tą chwile nie mam auta, a w sobotę jest bajzel w Poznaniu na który chcę jechać.

 

Jeśli ktoś ma wolne miejsce w aucie, to dorzucam na paliwo i też się chętnie zabiorę.

 

Pozdro.

 

http://www.motobazar.poznan.pl/index.php?o...temid=2&lang=pl

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak bazar Cola? Warto tam jeszcze jezdzic czy lepiej zafundowac sobie wizyte w kliku sklepach?

 

 

Stoisk było dość sporo, ale często powtarzał się ten sam towar, np butów i innych rzeczy marki PROBIKER było full, rękawic tez było sporo ale większość to najtańsze, albo no-name albo metro czy shima, w sumie to nie było nic konkretnego. Markowych i porządnych rzeczy prawie zero, widziałem tylko kilka par butów Sidi i kilka Alpinestars ale żadne w moim rozmiarze.

Rękawic markowych ani jednej pary ! ... ups przepraszam ktoś miał w kartonie bodajże kilka par takich wymiętolonych Arlen Ness i Berik i na tym koniec, reszta to no name, a Dainese czy Astars ani sztuki !!!

 

Nie żebym był snobem ale wypadałoby żeby choć jedno stoisko miało coś konkretnego, a nie że wszyscy tą samą taniochę.

 

Aha ceny wcale nie były rewelacyjne, a wręcz drożej jak na allegro, przykład:

 

Buty Sidi za 880 zł, na allegro te same buty za 860 zł, pytam gościa dlaczego ma drożej jak na allegro, odparł że tam jeszcze przesyłkę się płaci, a mi na jedno wychodzi bo przecież za wstęp się płaci i jeszcze dojechać na bazar też trzeba - paliwo kosztuje.

No to z łaską opuścił 20 zł ale i tak nie wziąłem, były za małe. Zresztą 20 zł to i sprzedawca z allegro opuści bez łaski :)

 

Ale kolega z którym byłem, wrócił zadowolony, kupił kombinezon skórzany PROBIKER w dobrej cenie.

 

Szkoda tam jechać, no chyba że ktoś chce kupić kombinezon, nowy albo używkę wyłapie w miarę tanio, np Hein Gericke.

 

Ogólnie bieda, w skali szkolnych ocen, daję... 3+

 

 

 

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem klapa.. dlatego że bazar w pzn jest za często organizowany. Moto show jest raz do roku i gromadzi się tam więcej ludzi i pewnie bardziej sie podoba.

Na tym "bajzlu" jest co kila miesięcy to samo :) co do cen to potwierdzam.

Pogoda też klapa :D

Edytowane przez adrian44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...