Skocz do zawartości

Zgrzyt w silniku - help


Piekarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli już na nim latasz i jest OK, to tylko pozazdroscic

 

w singlach nie ma tak pięknie :/

 

latam latam, juz tydzien przed rozpoczęciem na Jasnej Górze był zrobiony.

A nie wiem czemu (pewnie to było przyczyną) mam peknięta obudowę napinacza łańcuszka rorządu.

Edytowane przez karton87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, ale tak całkiem serio uważasz, że w 80-cio konnym motocyklu da się wyczuć jakiekolwiek różnice w oddawaniu mocy po regulacji zaworów, przy założeniu, że przed regulacją nie były podparte???

 

PS. Nie usuwaj Pierdzika i Deabilera. Z nimi weselej jest!

 

CB1100 Super Boldor '83; GSX750S Katana '83; GSXR7/12 '86

CB 750 '75

CCM 604e

F4i, 636, Jozin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze trudniej niz w mojej 40 konnej BSA.

Ale ze po wymianie oleju w Subaraku zawsze wydaje mi sie ze lepiej idzie, to musze stwierdzic ze efekt placebo jest dosc potezny :)

Rozumiem wysilki Dealera i Pezika dla uatrakcyjnienia mechaniki, ale staramy sie ten dzial trzymac tak blisko meritum jak to mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc to może nie, ale jak ktoś wyżej pisał "miększej" pracuje. :biggrin: Co to za słowo w ogóle? Tak czy inaczej, ja czasem odczuwam różnice w różnych sprzętach po regulacji zaworów. Przykład - miniony tydzień i B6 `04, z wszytkich zaworów w głowicy 2 były sporo za luźne (0.30), pozostałe sporo za ciasne (poniżej 0.10). Zalecany luz 0.10-0.15/0.18-0.23. Po regulacji było czuć że silnik jakby "miększej" :biggrin: pracował, odrobinkę lepiej reagował na gaz i jakby odrobinkę elastyczniejszy był. Ale i tak klekotał jak przed regulacją. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...