Skocz do zawartości

Wrocław to nie Wadowice


Gość psychoterapeuta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość psychoterapeuta

mam nadzieję, że burzy nie rozpętam, ale tak się zabawia Szlachta z Wrocławia.

I nikt chłopakom do domów nie puka, żeby wlepić mandat...

Może i niezbyt odpowiedzialne, ale przyjemne

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek HONDA

Wadowice to miasto papieża i dlatego zapukali tamtemu kolesiowi do drzwi :wink:

A koleś : ktoś puka do mych dzwi pobiegne go przywitać :biggrin:

 

 

Ten Leszcz od motorynki to wizyte ma pewną :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że burzy nie rozpętam, ale tak się zabawia Szlachta z Wrocławia.

I nikt chłopakom do domów nie puka, żeby wlepić mandat...

Może i niezbyt odpowiedzialne, ale przyjemne

Pozdro

 

 

 

Może dlatego Policja nie puka bo jest to robione z głową.

Część zdjęć pochodzi z drogi na Oleśnicę która jest dość bezpieczna jak autostrada,a część z Maślic wysypisko, odwiecznego "poligonu"motocyklistów wrocławskich.

Oczywiście jeden czy dwóch kierowców co roku odpada na niebieski szlak,ale taka już karma :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na tym filmiku widzę tylko bandę nieodpowiedzialnych idiotów przez których potem na widok motocykla zwykłych ludzi cholera bierze.

Wątpię czy któryś z "Wspaniałych Leszczy" zastanowił się jakby wyglądał po spotkaniu z wysepką dla lewoskrętu które tam są, a za wybitny daltonizm i brak rozróżniania koloru czerwonego od zielonego na sygnalizatorze powinni prawko a lepiej moto stracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na tym filmiku widzę tylko bandę nieodpowiedzialnych idiotów przez których potem na widok motocykla zwykłych ludzi cholera bierze.

Wątpię czy któryś z "Wspaniałych Leszczy" zastanowił się jakby wyglądał po spotkaniu z wysepką dla lewoskrętu które tam są, a za wybitny daltonizm i brak rozróżniania koloru czerwonego od zielonego na sygnalizatorze powinni prawko a lepiej moto stracić.

 

na pewno pójdą za to do piekła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek HONDA

Szczerze powiedziawsz to albo mieli wezwania albą będą mieli bo już lepszych dowodów łamania prawa wraz z numerami, twarzami ,sprzętami, światłami,i innymi ami to nie można mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawsz to albo mieli wezwania albą będą mieli bo już lepszych dowodów łamania prawa wraz z numerami, twarzami ,sprzętami, światłami,i innymi ami to nie można mieć.

Też uważam, że to kwestia czasu.

Może być np. tak.

"Szanowna Policjo.

Jestem sąsiadką tego bogatego pana, który ryczy tym swoim potworem mi przed oknem a mnie do pierwszego nie starcza.Niewychowane toto, bo nawet dzień dobry nie mówi.Mam jutuba i widziałam film z tym diabłem.

Słucham radia Maryja i tam mówią, że to szatny więc proszę aby zrobić porządek.

Pani Moher." :icon_mrgreen:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek HONDA

Nie ma sie co bulwersować. Do tego właśnie służą sportowe motocykle. Filmik fajny ale ja bym swojego nie umieścił bo bał bym się że ktoś do mnie zapuka.

Bynamniej zrobili by cos z numerami :bigrazz:

 

Też uważam, że to kwestia czasu.

Może być np. tak.

"Szanowna Policjo.

Jestem sąsiadką tego bogatego pana, który ryczy tym swoim potworem mi przed oknem a mnie do pierwszego nie starcza.Niewychowane toto, bo nawet dzień dobry nie mówi.Mam jutuba i widziałam film z tym diabłem.

Słucham radia Maryja i tam mówią, że to szatny więc proszę aby zrobić porządek.

Pani Moher." :icon_mrgreen:

Teraz już zadzwoni ,bo ma tel. w " Rodzinie" :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psychoterapeuta

DOC pewnie zadzwoni na policje. Nie nazwałbym Leszczy bandą nieodpowiedzialnych idiotów. Ani to banda, ani idioci. Jazda faktycznie chwilami ryzykowna. To fakt.

Kultury DOC.

Można krytykować i wyrażać swoją dezaprobatę bez wyzwisk.

Trochę się obawiałem umieszczając link do tego filmiku. Nie chodziło mi o jego ocenę, tylko o porównanie tego filmiku z tym w Wadowicach, a właściwie to reakcji policji na jeden oraz jej braku na drugi filmik.

Na wszelki wypadek dodam, że filmik z Wrocławia powstał komputerowo a wszystkie postaci, motocykle oraz liczniki są fikcyjne. Jakiekolwiek podobieństwo do rzeczywistości jest dziełem przypadku.

Pozdrawiam wszystkich z Forum Motocyklistow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...