Skocz do zawartości

RS 125 strzela w wydech....


kamilp7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli świece sa ok to może byc cos z zapłonem nie dostaje iskry w odpowiednim momencie i go zalewa.A jeszcze powiedz normalnie sie wkręca na obroty jaki ma V-max przy tych ustawieniach gaźnika??

Edytowane przez nowytzrdt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ssanie sprawdzalem i dziala jak powinno chyba. Nawet wyjolem linke od ssania i wsadzilem sam ten cylinderek i dopchalem srubokretem. I dalej to samo.

 

Tak wyglada swieca: http://zapodaj.net/54a4d87cab1c.jpg.html

 

Za kazdym razem po zalaniu czyszcze ja i wypalam palnikiem.

 

A tutaj jest filmik jak ja zalewa (gazu daje bardzo malo): http://www.youtube.com/watch?v=dpiKz9zR87A

 

 

@nowytzrdt Wczoraj chodzila dobrze. Na 1 wkrecila sie do 13 tyus obr. na 2 tak samo 3 juz nie zdazylem wrzycic. Ciagnela od dolu ladnie zapalala na strzala jak byla ciepla. Jak postala to musialem z ssaniem. A dzis podchodze, zapalam, czekam az sie nagrzeje troche dalem gazu i co? i buuuuuuuu i zgasla. I teraz palic nie chce.

Edytowane przez kamilp7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odlaczylem linke ssania. Dozownik oleju odlaczony. Dziorka w gazniku zaslepiona i mieszanka 1:50, % litrow paliwa i 100ml oleju... zeby nie bylo ze moze za duza mieszanka. I wlasnie tez mnie sastanawia czy nie ciagnie oleju ze skrzyni. Ale nie zauwazylem zeby co ubylo. Jutro spuszcze olej i zobacze czy cos sie poprawilo.

Edytowane przez kamilp7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlog wskaznika pokazalo ze mial 40 stopni. A co moze byc nie tak z elektryka ? Od czego zaczac ?

A gaznika nie mam skad podmienic...

 

A stal gdzies od 2002-03 roku a rocznik to 2000.

 

Jak sie pierscienie zapiekly kiedy chodzila normalnie wyregulowalem nawet ja jakos jezdzilem troche i nagle taka lipa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie działa tam ssanie? jest przysłonka, czy oddzielna dysza? Tak jak mówi Digidy, podmiana gaźnika, bo naprawdopodoniej w nim znajduje się przyczyna. Jak sprawdzisz olej, to też nie zaszkodzi. A jeszcze takie pytanie (moze głupie) w tym kraniku jest położenie PRI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...