Skocz do zawartości

Prosze o opinie uzytkowników VANUCCI


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zastanawiam się nad kupnem spodni + kurtka firmy VANUCCI w grę wchodzą dwa modele:

 

VANUCCI VENTUS III lub VANUCCI FUN 4 TOUR

 

Interesuje mnie wytrzymałość membrany i materiału...

 

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam 3 sezon w komplecie Vanucci all terrain. Testowane w każdych warunkach. Lato i zima , wielkie błoto i ulewy. Poza popsutym zamkiem wszystko spisuje sie idealnie :)

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem 2 częściowy kombinezon-kupiony w 2007 roku za około 1700zł-modelu nie pamietam. porażka jak dla mnie. Zamki, niby firmowe a 2 popsuły sie same z siebie-nawet nie uzywając ich, 1 popsuł sie od zapinania nogawki-razem 3 zamki. Cały kombinezon zle lezal, o ile spodnie idealnie dopasowane, to z kurtka juz bylo gorzej-uwierał mnie cały czas kołnierzyk-stujka, czu jak to sie zwie. Ratowałem się sliniakiem-kołnierzem z membrana ale wtedy było bardzo ciasno przy szyi. Postanowiłem się go pozbyć i odsprzedałem go za 700zł, Poza tym sóra do końca nie była skórą-miałem kiedyś Hein Gericke i był o niebo lepszy jeśli chodzi o wykonanie, dopasowanie itd. a to podobna półka cenowa. Proponuje dobrze sie w nowym kombinezonie przejsc, posiedziec i zobaczyc jak lezy. Jedyny plus to ochraniacze-protektory dopasowujące sie do ciała-to byla rewelacja.

Edytowane przez prezes900rr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja lepsza połowa ma spodnie VentusIII i niestety...

1. urwał się rzep przy nogawce,

2. wypruła odblaskowa wstawka na nogwce, puściła/ wydarła się w szwie

 

poza tym sprawdzają się nieźle, jak na razie nie zdarzylo się żeby przemokły mimo, że w naszej jedynej trasie spotkały nas 3 ulewy

o komforcie termicznym się nie wypowiadam, bo jej to zawsze zimno ;-)

Edytowane przez marcinn72

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam od końca zeszłego sezonu spodni Vanucci All terain. Na tę chwilę jeszcze nic się nie zepsuło, podpinka w chłodne dni daje radę bardzo, membrany nie używałem, także nie podpowiem Ci jak z przemakalnością.

Warto poczytać opinie na stronie louis.de korzystając z translatora gdy z niemieckim słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A ja dziś kupiłem kurtkę skórzaną - Vanucci Competizione III, rękawiczki - Vanucci HiRider , pas nerkowy - Vanucci Outlast , SUPER SHIELD LEVEL 2 RÜCKENPROTEKTOR GR.L i spodnie Vanucci Drive.

Może ktoś mi powie coś ciekawego jak to jest z tym sprzętem w użyciu i czy jesteście zadowoleni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...