Skocz do zawartości

Posiadacze Mean Streak'ów - i my się połączmy


telemis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czujny jesteś. GDZIE I ZA ILE PRZERABIAŁEŚ FLl GĘ? sorry za duże litery. Po czym poznać ten szerszy wahacz? może jakiś parametr od lewej do prawej np. po wewnętrznej lub zewnętrznej- muszę to sprawdzić.

Zapodaj foty Twojego moto i kilka ze zbliżeniem tych szczegółów, o których rozmawiamy- oczywiście jak możesz.

iCzy to,że sam robiłeś felę znaczy, że sam czy zlecałeś warsztatowi?

Za wszelkie info Serdeczne Dzięki.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym poznać ten szerszy wahacz? może jakiś parametr od lewej do prawej np. po wewnętrznej lub zewnętrznej- muszę to sprawdzić.

nie powiem teraz po czym , bo nie pamiętam gdzie to czytałem ale coś takiego miało miejsce o ile pamiętam w motocyklu z 2004 roku.

Czy to,że sam robiłeś felę znaczy, że sam czy zlecałeś warsztatowi?

hmm- projekt, nadzór i ręczna robota to ja, ale mam do dyspozycji tokarza i spawacza których znam od dziecka.

zdjęcia po urlopie wstawię (po 12.09)

Pozdrawiam

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Zyczę udanego urlopu. Takie znajomości to skarb.

Za ile mogliby przerobić felgę. Może bym się skusił-strasznie mnie korci ten tylny kapeć.

Sprawa widelca nieaktualna bo ja mam kawę vn1500 z 2003 roku więc raczej taki widelec w początkowej fazie produkcji modelu to wykluczone.

Pozdrawiam Ryszard..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Noooo Kolego... Moto jest piękne. Wrzuć jeszcze kilka fot bo tylko to pierwsze z kotkiem mówi bardzo wiele.

To styl do którego zmierzam .Bardzo konsekwentnie poszedłeś w czerń, efekt jest super i to tylne koło...

Chyba nie dam Ci spokoju w sprawie kontaktu z Twoimi fachowcami.

Gratuluję i czekam na następne kilka zdjęć z każdej strony.( dobre uczynki się mszczą) i teraz nie masz spokoju ale myślę, że znajdziesz czas by pochwalić się swoim dziełem.

Pozdrawiam Ryszard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Myślę, że nr tel. to nie krypto reklama. Więc jeżeli możesz to Bardzo Proszę.

Za pomoc z góry Serdecznie Dziękuję.

Pozdrawiam.

PS: Tak na marginesie, jakiekolwiek nadzieje na tym forum na korespondencję związaną z pomocą, podpowiedzią i radzeniem uznałem za

jeżeli nie stracone to złudne...

Tym bardziej miło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie a mianowicie chodzi o odme z cylindrów która jest łączona zaworem pod zbiornikiem czy jest ona konieczna skoro jest druga mniej skomplikowana prowadząca jednym przewodem i domyślam sie że tak samo odpręża skrzynie korbową. Słyszałem że tą z zaworem montrowano do wersji amerykańskiej bo na tamten rynek jest wymagana. W związku z tym mam pytanie czy ktoś może zaślepiał oba wyloty na cylindrach czy lepiej tego nie robić ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
PS: Tak na marginesie, jakiekolwiek nadzieje na tym forum na korespondencję związaną z pomocą, podpowiedzią i radzeniem uznałem za

jeżeli nie stracone to złudne...

Tym bardziej miło:)

Hej, ja praktycznie mało przeglądam fora i jestem tu sporadycznie. Co do Twojej skrzyni będzie to albo jakaś pierdoła, może tryba, może pamiętnik- nie rozbierając skrzyni nic nie będzie wiadomo. Szukaj mechanika z twojej okolicy i do roboty. :) Jeżeli interesuje Cię przeróbka koła to daj znać na priw wyjaśnię co i jak. Pozdrawiam

 

Witam.

Mam pytanie a mianowicie chodzi o odme z cylindrów która jest łączona zaworem pod zbiornikiem czy jest ona konieczna skoro jest druga mniej skomplikowana prowadząca jednym przewodem i domyślam sie że tak samo odpręża skrzynie korbową. Słyszałem że tą z zaworem montrowano do wersji amerykańskiej bo na tamten rynek jest wymagana. W związku z tym mam pytanie czy ktoś może zaślepiał oba wyloty na cylindrach czy lepiej tego nie robić ? Pozdrawiam.

tu chyba znajdziesz odpowiedź na Twoje pytaniehttp://www.gadgetjq.com/rv_removal.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...