Skocz do zawartości

YAMAHA FZS 1000 FAZER TŁUMIK


Szymon_R6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie posiadam tłumik wraz z częścią wylotową z Exup'a. Tłumik w idealnym stanie bez rys, jest to model dedykowany do Fazera 1000 Scorpion Titanum Ovalny. Kaupiłem Fazera z małym przebiegiem z takim właśnie tłumikiem ma ładny gang nie jest przesadnie głośny jednak chcę się zamienić na tłumik oryginalny w dobrym stanie, gdyż nie jestem zwolennikiem sportowych wydechów. Taki wydech na allegro kosztuje ok 890zł nie chcę go sprzedawać bo nie wiem czy znajdę ładny tłumik w oryginale, więc jeśli ktoś jest zainteresowany wymianą lub chciałby by podesłać mu jakieś fotki proszę o kontakt na adres [email protected], jeśli ktoś chciałby posłuchać ewentualnie wymienić się mieszkam 60km od Warszawy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, ale nie wiesz co i jak i skąd? bo interesuje mnie to bo sam od dłuższego czasu śledzę ogłoszenia fazerów litrowych bo chce zakupić i ciekawi mnie po prostu który to o ile był w ogłoszeniach może mi coś sprzątną sprzed nosa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem co to za moto ze świdnika, z małym przebiegiem na blacie bo miał chyba ze 14 tys na kilometry, moto oglądałem ładne, ale przebieg chyba większy łańcuch nie w najlepszej formie i klocków po takim przebiegu więcej by było o ile są w ogóle oryginalne tzn pierwsze

ogólnie oki ale dla mnie było trochę za drogo jak na ten rok bo to był 2001 no i w wersji USA

jeśli to nie tajemnica to na ile kumpel zszedł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się...kolega jest zadowolony i uważa, że przebieg jest autentyczny. 12700zł jeżeli się nie mylę...z tego co wiem to opony są do wymiany na wczoraj-Diablo Strada już w drodze;]

Jeżeli chodzi o FZS-y to współczuję bo tych motocykli na allegro jest parę sztuk. Natomiast kiedy trafia się świeża sztuka w jakiś sensownych cenach po krótkim czasie zostaje sprzedana.Powodzenia w poszukiwaniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do autentyczności przebiegu wg mnie jest absolutnie nie realny, ale nie o tym temat życzę kumplowi żeby mu się maszynka dobrze sprawowała, co do poszukiwań to rzeczywiście ciężko z tymi fzs ale szukaj aż znajdziesz, nie śpieszy mi się to już nie takie ciśnienie jak kiedyś a pogoda teraz jeszcze nie nastraja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie twierdzę że nie, na oryginalnych niektórzy robią dużo większe przebiegi, ale o ile te są orginalne :smile: to raz a drugi nie wiem czy pociągnęły by do Twojego przebiegu wątpię wiele do życzenia pozostawia stan napędu no chyba że był gumowany przez ten cały przebieg no i roczny przebieg wychodzi lekko ponad 1500 km, takie rzeczy się zdarzają, ale tylko w erze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wierze w tego typu przebiegi. Nowy motocykl musi zapiep**ać żeby na siebie zarobić. Przez pierwsze 3-4 lata robi 30 000km. Natomiast czasem zdarza się tak, że ktoś kupił i mało jeździł. Natomiast faktem jest, że ma książki serwisowe z wpisami. To już może w pewnym sensie o czymś świadczyć. Pomimo tych wszystkich problemów ważne jest to, że będzie to litrowa Yamaha- a to już jest dobre;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam.

Na początek chciałbym podziękować Szymonowi za zamieszczenie ogłoszenia, które niestety jest już nieaktualne. Co do debaty na temat przebiegu wypowiem się tak: na żadnej śrubie oprócz korku zlewowego oleju nie widać śladów kluczy, opona z przodu siedzi od nowości, nie słychać szumu kosza sprzęgłowego, który z doświadczenia znajomych staje się słyszalny po 20tys. km, łańcuszek rozrządu nie klepie, regulacja naciągu sprzęgła- przy silniku nie ruszana, przy klamce- naciągnięta może o 4 obroty, gumy na setach- brak zużycia ( w poprzednim motocyklu miał niby 38 tyś ten element był bardzo starty. Z doświadczenia też bardzo sceptycznie podchodzę to "stanów licznika", ale w tym przypadku nie mam nic do zarzucenia.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz o napędzie i klockach ? mnie w tym motocyklu jeszcze niepokoiły naklejki na czasze miałem wątpliwości co do ich oryginalności, ale moto pyzatym bez zarzutu, niech Ci się dobrze sprawuje, ale nie wiem czemu chciałeś zamienić się na wydech ten brzmiał pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wydechu to nigdy nie byłem zwolennikiem sportowych kominów dopóki...nie pojeździłem z nim trochę ;]. Co do klocków tył jest naprawdę mało zużyty, z przodu też jest tego sporo. Napęd: nie wiem jak go sprawdzałeś- odciągałeś ogniwa od zębatki?, naciąg czy masz jakieś inne kryteria? To podpowiedz ;]. Ogniwa nigdzie nie są zblokowane wracają po wygięciu do pozycji równoległej, zębatka nie ma zakrzywionych zębów, a zdawczej nie widziałem. Naklejka na czachę jest taka jaka wychodziła na rynek USA http://www.motorcyclespecs.co.za/model/yam...zs1000%2001.htm

 

PS A kiedy go oglądałeś? I napisz czy jeszcze szukasz Fazera 1000, bo w okolicach Warszawy mogę Ci coś obejrzeć wstępnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...