Skocz do zawartości

jakie moto


mistrzu_0310
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 6 lat temu ! kupiłem MBXa za 1600 ( a może 1800 ? już nie pamiętam ) a teraz ceny są takie śmieszne więc nie widzę powodu żeby nie móc za takie pieniądze kupić japońskiego motoroweru. Nie mniej nie twierdzę żę chart czy simson są niewarte zainteresowania, wręcz przeciwnie to bardzo ciekawe motorowery w sam raz na początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc nie widzę powodu żeby nie móc za takie pieniądze kupić japońskiego motoroweru

 

nie każdy ma dojścia a ceny na allegro i otomoto sa obecnie chore....ja od 3 miesiecy szukam mtx 80 za ludzka cene z moich okolic i nic same po 2900 3500 a dt80 to juz w ogole po 4500 jakaś masakra....

 

mbx zaczynaja sie koło 2 tys takie przyzwoite z tego oc ja widziałem

 

ze mnie też sie śmiali że dałem za mtxa 2 tys i był padaka a znajomi za 2 tys kupowali chłodzone cieczą jeszcze po tuningu no ale jak sie nie ma znajomości to tak jest....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Yamahy, Aprilie są najlepszymi cross/enduro i cacko tych marek będzie najlepsze. Crs to jeden z najnowszych modeli Romet, a podobno z roku na rok lepsza jakość. Prawda, że są 2 wersje 2t i 4t. Ciekawi mnie jak te CRS-y będą wypadać na tle np. Yamahy ;P

Jeśli chciałbyś RD to szukaj wersji chłodzonej cieczą.

Ogar 900R -> Senda DRD 125 SM -> SV 650S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt się orientuję- na PJ były tylko 3, a na wikipedi nic xD.Jest nawet ładny. Czeski więc trwały, a silnik chyba z niemiec. Jeśli znalazłbyś dobry egzemplarz to pewnie, że bierz! :icon_biggrin:

 

Ogar 900R -> Senda DRD 125 SM -> SV 650S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeszcze 1 problem. Rodzice. Mówią, żebym nie robił karty, bo coś innego niż skuter jest za szybkie( dziwne i żałosne wg mnie, :icon_rolleyes: bo mój tata ma silnik 3,0 w samochodzie a v-max to ok 250). Nie chce skuterów!! Nie wie mjak ich przekonać. Mówią ze już im sie rzygać chce tymi motocyklami(ciągle pokazuje jakieśfotki itp). Macie jakiś sposób? Dziekki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy kartę zrobię, chodzi o to, że oni mówią: i tak nic nie kupisz. A właśnie że kupię, zapsałem się na kartę. 30 maja egzamin.mówią też: a jak kupisz to tylko skuter, bo na nic innego się nie zgadzamy. Tylko że ja mam własne pieniądze. Ale chodzi o to, jak ich przekonać do tego, że to nie jest niebezpieczne aż :icon_question: :icon_exclaim: tak jak ludzie myślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...