Skocz do zawartości

Reaktywacja na podkarpaciu.


p A q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjedzcie koniecznie! Zazwyczaj impreza trwa okolo 2 godz. Tym razem zobaczymy ile potrwa bo na rynek jeszcze nie wbijalismy. Bedziecie mogli siedziec ile chcecie, tu nikt nikogo do niczego nie zmusza ani niczego nie wymaga, mamy sie poprostu spotkac w kolezenskim gronie.

 

MYCIU ciesze sie ze beda naklejki, zrob wszystko zeby byly :)

 

pozdro Ks. Prałat :P

Edytowane przez p A q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j/w tez bym chciał wiedziec

wiesz mozna wpasc ale pózniej wracać w nocy to troche jest zle bo duzo kierowców jezdzi po % lub nie widzi moto ostatnio sie o tym przekonałem

ale zobaczymy jak bedzie pogoda i checi ze strony kolegów to chetnie odwiedzę i pogadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze nie wiem czy przyjadę zależy jak zawsze od pogody, i niestety nie mam jeszcze całego stroju, właściwie mam tylko kurtkę i kask.

 

A przy objeździe po Rzeszowie to też raczej w ogonie bo umiejętności brak jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

MYCIU ciesze sie ze beda naklejki, zrob wszystko zeby byly :)

Mogę iść i się wydrzeć na kierownika poczty, ale to chyba nie pomoże. :icon_razz:

Powinny przyjść w środę lub czwartek więc ok. Jak poczta nawali to niestety nie zostało mi nic z zeszłego wydania wiec trzeba będzie się obejść smakiem.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedzialem o tym meczu ale parking byl wolny. Impreza sie udala, bylo sucho i cieplo, nie to co ostatnio. Z tego co sie doliczylem to bylo 40 sprzetow. Na nastepny spot trzeba bedzie cos ustalic bo troche niebezpiecznie sie na miescie zrobilo i malo braklo do dzwonka. Jeszcze raz przepraszam za spoznienie bo gnalem z Bilgoraja z toru, szybciej sie nie dalo. Do zobaczenia za 2 tyg.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UWAGA UWAGA!!!

 

W piatek 07.05 o godzinie 19:00 odbedzie sie nastepna edycja spotu na podpromiu w Rzeszowie.

 

 

Tym razem juz napewno wybieramy sie na rynek bo juz sa parasolki. Pojdziemy sobie na oranzade a kto bedzie glodny pojdzie cos zjesc. Bedzie to okazja do wymiany zdania na temat extreme day, zlotu w Malej i sprawy zwiazanej z Wujem... Przejazd z podpromia na rynek odbedzie sie w 2 grupach, szczegoly ustalimy na miejscu. Tym razem obiecuje sie nie spoznic tak jak ostatnim razem. Jesli ktos ma jeszcze jakies inne ciekawe propozycje co do zlotu niech pisze do mnie SMSa na nr 888-11-88-37.

 

pozdrowienia moi drodzy parafianie :)

Edytowane przez p A q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...