Skocz do zawartości

Suzuki Bandit GSF 1200 S


porywacz_zwlok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedaję swój motocykl na którym w zeszłym sezonie przelatałem ponad 6 tysięcy kilometrów. motocykl jest w stanie bardzo dobrym i nie wymaga poważnego wkładu finansowego. w skrócie streszczę najważniejsze informacje na temat papierzysk:

 

* przegląd techniczny jest ważny do 30 lipca 2010 roku

* ubezpieczenie ważne jest do 28 sierpnia 2010 roku

 

a teraz najważniejsze informacje na temat sprzętu:

 

* motocykl jeszcze nie miał wymienionego oleju i filtru paliwa, ale pewno się to zmieni w trakcie aukcji, bo motocykl od dzisiaj jest już wyrwany zimie

* jesienią wymieniłem płyn hamulcowy oraz płyn hydrauliczny

* opony są w stanie 75%, więc bez szaleństw starczą one na dwa sezony

* napęd jest w stanie dobrym i był wymieniany w zeszłym roku na początku

* brak wycieków oleju z silnika ani z zawieszenia

* klocki hamulcowe są w stanie 50% i wytrzymają bez problemu do końca sezonu

* motocykl minimalnie spala 6l na setkę a maksymalnie 10l przy dawaniu w palnik

 

a teraz ważne informacje na temat całego motocykla. motocykl w 2006 roku leżał na lewej stronie i stracił część czachy i owiewki oraz silnik. czacha i owiewki zostały zdjęty i został wymieniony silnik na rocznik 2003 i przebiegu 23000 km. w zeszłym roku gdy go kupowałem silnik miał przejechane 35000 i na zakończenie sezonu w bilansie silnik ma 41000 rzeczywistego przebiegu. rama ma przejechane 93000 ale przy przebiegu 87000 były wymieniane łożyska główki ramy, tylnego wahacza oraz kół. aktualnie w motocyklu z powodu braku owiewek jest założony napęd od wersji N, ponieważ przekraczanie bez plastiku prędkości 220 km/h jest po prostu nie możliwe. oczywiście na ramie zostały oryginalne zaczepy, więc można bez problemu powrócić do wersji S

 

motocykl jest w stanie gotowym do sezonu i nie potrzeba żadnego wkładu finansowego do końca sezonu

 

zapraszam do oglądania maszyny, bo warta jest uwagi, gdyż jest od motocyklisty a nie od handlarza. w razie pytań można dzwonić na mój numer telefonu: 500 442 168

 

wyprzedzę też pytanie dlaczego sprzedaję motocykl. otóż czas na przesiadkę na V'kę, która jest bardziej elastyczna na miasto. ot, co

 

http://allegro.pl/item938069434_suzuki_ban...gsf_1200_s.html

 

http://bikepics.com/members/porywacz_zwlok/99gsf1200/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to jest wersja N a nie S.

S-ki są z owiewkami.

 

Edit: OK, nie doczytałem całego postu.

 

pzdr

Edytowane przez rahu

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...