Skocz do zawartości

Buty turystyki


Rekomendowane odpowiedzi

Również polecam Daytony. "Dorzynam" trzecią parę, wytrzymują wszystko, łącznie z wielokrotnym praniem w pralce (nie straciły wodoszczelności). Ale ponieważ rozglądam się leniwie za kolejnymi, więc przymierzałem i te Spirity. I tu zaskoczenie: nie mogłem ich założyć, w podbiciu po prostu nie dałem rady. Modele droższe, jak travel star czy road star, mają inaczej rozwiązane "poluzowywanie" buta. Warto więc przymierzyć te Spirity przed zakupem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Daytony RoadStar GTX . Super wygodne buty , nawet kilka godz chodzenia w nich nie męczy nogi . Ze względu na dwa suwaki w bucie wygodne wkladanie i zdejmowanie buta i lepsze jego nocne wietrzenie :D choć stopa w nich naprawdę sie nie poci

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem sie bliżej Daytonie road star gtx i Daytonie touring star gtx i nie widzę różnicy , czy tylko różnica w nazwie ?

 

http://allegro.pl/buty-daytona-road-star-gtx-43-czarne-i3234537738.html

 

 

http://allegro.pl/buty-daytona-touring-star-gtx-rozm-43-i3212377283.html

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Buty zamówiłem Daytona Travel Star GTX

 

 

: http://allegro.pl/show_item.php?item=3264147601

 

bedą na wtorek :biggrin: na koniec sezonu będę już mógł coś pewnie o nich napisać :cool:

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a co myślicie o butach firmy Falco? Zastanawiam się nad modelem Hoot. Może ktoś jest ich posiadaczem?

 

Czesc, ja mam te buty. Ostatnio stestowane w turystyce podczas jazdy w deszczu (caly dzien) mialem lekko mokre palce po calym dniu. Wiec moim zdaniem test wyszedl na +.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

 

Czesc, ja mam te buty. Ostatnio stestowane w turystyce podczas jazdy w deszczu (caly dzien) mialem lekko mokre palce po calym dniu. Wiec moim zdaniem test wyszedl na +.

 

też sie do nich przymierzam ale wyczytałem gdzies że sa to damskie buty, prawda to ? czy są może meskie i damskie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...