Skocz do zawartości

moto z USA - not suitable for highway use


Rekomendowane odpowiedzi

Mam wszystkie papiery title, umowę, papiery z bremenhafen (moto poszło przez Niemcy).

Na title jest zapis "not suitable for highway use" - jako że jest to honda XR650R z całym kompletem lamp, kierunków uda mi się ją zarejestrować? Z tego co wiem, to w wydziale komunikacji zwracają uwagę na pierwszy przegląd i adnotoacje dopuszczony do ruchu, miał ktoś kiedyś takie papiery na moto z USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnieidziesz na przegląd tylko musisz zaznaczyc ze to ma byc przegląd powypadkowy, 1 przegląd po spr owadzeniu moto z USA,to kosztuje koło 300 zł potem do urzedu miejskiego, do odbioru dowodu rejestracyjnego potrzebujesz opłacone OC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie idziesz na przegląd tylko musisz zaznaczyć ze to ma być przegląd powypadkowy, 1 przegląd po spr owadzeniu moto z USA,to kosztuje koło 300 zł potem do urzędu miejskiego, do odbioru dowodu rejestracyjnego potrzebujesz opłacone OC

Dlaczego 300zł za przegląd?Ja zapłaciłem niecałe 70 zł.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo 90% moto z USA jest powypadkowe i kupowane z aukcji ubezpieczalni i na cetlu jest napisane ze motocykl powypadkowy inie moze byc dopuszczony do ruchu jak nie zrobisz powypadkowego przeglądu jak zrobisz tak jak napisałem nie będziesz miał problemów (sory za te 300 zł) coś mi się pokiełbasiło 300 jest wtedy jak na lawecie

Edytowane przez Jar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo 90% moto z USA jest powypadkowe i kupowane z aukcji ubezpieczalni i na cetlu jest napisane ze motocykl powypadkowy inie moze byc dopuszczony do ruchu jak nie zrobisz powypadkowego przeglądu jak zrobisz tak jak napisałem nie będziesz miał problemów (sory za te 300 zł) coś mi się pokiełbasiło 300 jest wtedy jak na lawecie

To gdzie jest ta przeglądownia na której wzieli cie od tylca na 300 zł za lawete ? :icon_mrgreen:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od kiedy to oznacza motocykl powypadkowy ??? W usa oznacza się tak motocykle na oponach kostkowych/crossowych.

 

Nie wiem jak odniesie się do tego Twój urząd, ale jak się uprze to może zinterpretować to jako 'niedopuszczony do ruchu drogowego' :D

 

a tak serio to ja bym się aż tak nie przejmował.

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.... ktoś to źle zrozumiał, motocykl nie jest powypadkowy, tylko w stanach jest tak jest to moto które nie miało kierunków, lusterek itp - w usa wystarczy dokupić kierunki lusterka i po przeglądzie jest rejestrowany, kolega słusznie zauważył że opona jest kostkowa, też trzeba zmienić.

W zależności od stanu w niektórych nie da się w ogóle zarejestrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...