Skocz do zawartości

VULCANERIA CLUB


Kuba2v
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Część,

 

Pod wpływem konstruktywnej krytyki mojego arcydzieła pozwalam sobie zaproponować nowy temat, który przyczyni się do zwięczenia przedsięwzięcia Yamaka narodzinami rodzimego klubu.

Proponując jeszcze jedną moją wypocinę zachęcam wszystkich do umieszczania swoich pomysłów nie tylko graficznych.

 

>

 

 

Pozdrawiam

 

Kuba

Edytowane przez Kuba2v
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być temat o wypocinach to jeszcze raz wrzucę link do potencjalnej strony Vulcaneiros:

 

VULCANERIA

 

 

 

no własnie: VULCANERIA czy VULCANEIRA??

Edytowane przez Badger

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponując jeszcze jedną...

Jak dla mnie to ten pomarańczowy brąz coś nie teges, może tło tak jak jest, a rysunek w jakimś srebrnym kolorze? :wink:

Bez słowa club, bo potem, prędzej czy później, pojawią się z tego powodu pewnie problemy...

Zdecydowanie Vulcaneria :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Cawaleros Vulcaneiros :buttrock:

 

Kuba to logo jest super. Jeżeli mogę trochę zamieszać to spróbuj zrobić napis Vulcaneria w kolorze napisu CLUB, a tą centralną V-kę trochę bardziej na brązowo, albo może rozjaśnić, żeby była czytelniejsza. A może Vulcaneria, V-ka i CLUB w tym samym żółtym. I wtedy porównamy. Sam pomysł jest super.

 

Fajnie, że coś się dzieje

 

 

Pozdro

Edytowane przez yamak24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak:

 

Skrzydła srebrne, V-ka czerwona, orzeł biały (wtedy bez flagi pod V-ką), napisy Vulcaneria CLUB białe, koła czerwone albo np. niebieskie

 

narka

 

....też by wg. mnie pasowało jak proponujesz, ale koła niebieskie, takie VN-y widziałem i nawet, nawet !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywaliłbym orła,

ale to logo w barwach biało czerwonych mi pasuje

 

...hej ! - to zróbcie chociaż jedną literkę niebieską, albo jedno małe kółeczko, albo coś...!

 

- a najlepiej to wyglądają takie kolory, co tu się głowić kiedy są gotowe -

 

- proszę - http://www.vulcaneria.yoyo.pl/galeria.htm

 

Edytowane przez Starszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, to może wrzuć na jakiś darmowy serwer swoją "roboczą" wersję (edytowalną), wtedy każdy, kto będzie chciał się pobawić sobie ściągnie i coś tam pokombinuje.

 

 

a potem głosowanie :)

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...