Skocz do zawartości

MISTRZOSTWA POLSKI MOTOCYKLI CUSTOM


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w ostatnich dniach odbyły się w naszym kraju 1 MISTRZOSTWA POLSKI MOTOCYKLI CUSTOM w Sosnowcu zdjecia jak również filmik przedstawiają ta imprezę. Jesli ktos był i chce podzielic sie swoim zdaniem bardzo prosze

 

Pitner

 

 

 

 

http://www.scigacz.pl/Motor,Bike,Show,Sosn...ja,11990x2.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...to w dalekim zakątku sali na stanowisku , którego wizytówką był pomarańczowy drag bike z tylną oponą szerokości trzech metrów..."

 

3m oponka? WTF?

 

 

Widzę że fajne zabytki tam były, szkoda że przegapiłem spotkanie takich okazji. :icon_evil:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że fajne zabytki tam były, szkoda że przegapiłem spotkanie takich okazji. :icon_evil:

 

Jedź do WAWY. Byłem w Sosnowcu i to kicha maxymalna. Szkoda kasy na paliwo. Organizator dał ciała i tyle.

1/3 hali wolne , a to co przyjechało to wielkie G. Byłem tam całe 30 min.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na te customy na bazie HD stwierdzam że polski światek customowy wkracza już w późne lata 90-te XXw. świata zachodniego. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co chcesz od atmtych lat??

dzis customy sa zje*ane i nie nadaja sie do jezdzenia

wszystko zegarkowe zabawki z polcalowych rurek

nie powinny wygrywac motocykle ktore nie moga jezdzic!!!!!!!!!!!

w stanacz musza przejechac o wlasnych silach kilkaset mil

na tych gownianych zabawkach by tego nie dokonali

dzisiejszy nurt customowy uciek troszke od tego co fajne w motocyklach.

dobrze ze u nas jeszcze sie w ten desen nie pchaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mówię że są złe. Ino jesteśmy w tyle jakieś 15 lat za resztą świata. :biggrin:

 

W latach 90-tych podobał mnie się tylko niemiecki styl customów na bazie HD. :buttrock:

 

Amerykańskie customy klasy pro w ogóle są do bani. Zbytnio przebajerowane. Zamiast wyglądać jak moto to jeżdżenia to sprawiają wrażenie ku**ewsko drogich zabawek do głaskania. A taki motocykl do głaskania to ja pier**lę bo chcę jeździć. :buttrock:

 

Każdy kraj ma swój styl. Angole mają niezbyt pro ale bardzo użytkowy i sensowny, ze szczególnym przyłożeniem na "power". Niemcy mają swoje drag`i, szwedzi mają swój styl "swede chopper" który jest chyba najbardziej charakterystycznym, nie sposób pomylić swede`a od innego choppera. Włosi jeżdżą Vespami z ape hanger`ami a Hiszpania/Portugalia buduje na bazie wszystkiego z wykorzystaniem szalonej pomysłowości.

 

A polskim stylem jest WSK 125 przerobiona na rozrzutnik gnoju. :icon_mrgreen:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...