Skocz do zawartości

What about cbr 600 f4/ f sport?


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie jak mowisz, ze nigdy wiecej tego nie bedziesz robil to ja chyba sie nie bede za to bral tylko dam jakiemus mechanikowi albo komus bez nerwow. Bo mnie jak cos nie idzie to jest tragedia i CBR moglaby skonczyc na zlomie :flesje:

 

Nie, olej mam wymieniony, kolo od ktorego kupilem wymienil 2 miesiace temu opony, klocki, olej, zrobil synchro itp. Ale musze zajrzec pod ubranko CBR zeby obejrzec czy wszystko OK itp

Edytowane przez blade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty... nie przesadzaj... bedzie dobrze... jak trzeba to trzeba... odwagi... najwyzej ktos Ci pomoze... ewentualnie ja moge podjechac... Czestochowa blisko Tychow... hehe

rob to co jestes wstanie sam wymienic... wymienialem filtr powietrza.. .a calkowicie zielony bylem i robilem to pierwszy raz i udalo sie

 

no to widze ze robisz niepotrzebna prace... nic nie zobaczysz sciagajac lewy bok... chyba ze sie myle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze sobota, niedziela... przyjezdzam tam kolo godziny 9 rano, zeby nikogo nie bylo...

jak nie bedzie padac to jutro bede na bank...

jak chcesz to wymienimy sie telefonami i sie zgadamy...

Edytowane przez skoal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer Ci wysle na PW, jesli jutro mialbym czas i pogoda by byla to moze tez bym wpadl.

 

Owiewki posciagalem i zalozylem spowrotem - nawet nie myslalem, ze tak sprawnie pojdzie ;)

Edytowane przez blade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Macie amorki skrętu w waszych F 4 ? Jaki w miare dobry i w miare tani byscie polecili ?

Dzisiaj doswiadczylem bardzo niemilego shimmy i rozgladam sie za amorkiem tylko nie bardzo wiem jaki...

 

 

Ja mam amorka zwykly toby z regulacja 20 stopniowa - prosty i bardzo dobry

 

mnie kilka razy przy b duzych predkosciach zlapala slaba shimma przy zmianie nawierzchni rownoleglej (dwa rozne rodzaje asfaltu "moment laczenia" potrafi zabujac przy 230 ...) do gumy sie przydaje ale raczej od 2 biegu. Wiem jedno bezpieczenstwo i komfort zdecydowanie lepszy po zalozeniu amorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlewam motula, ale tego tanszego... bo to co Maniek zaproponowal to chyba z wyzszej polki...

jak bedziesz Blade zmienial olej i filtr to do nowego filtra wlej troche oleju, zeby nasiaknal i uszczelke nawilz... pamietam, ze tak mi koleka mechanik polecil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...