Skocz do zawartości

kontrola hydroregulatorów sportster


Rekomendowane odpowiedzi

witam:)jestem posiadaczem Sportstera 1200 z 88 roku,zakupiłem go w czerwcu 2009r postanowiłem teraz zimą zająć się silnikiem.wymiana uszczelek itd i mam problem z hydroregulatorami.powiedzcie mi jak je skontrolować czy są sprawne,jaka powinna być ich twardość.w mojej okolicy ciężko z fachowcami od harleya a jak już pytam jakiegoś mechanika o rade to mówi sprzedaj go bo harleye się piepszą,dla mnie Harley jest przyjacielem chcę poznać go a wtedy myślę że nie będę miał z nim problemów i on też mnie nie zawiedzie:)może ktoś ma serwisówke w języku polskim,bardzo bym prosił gdyż na rynku sostępne są servisówki w języku angielskim a u mnie kłopot z tym językiem:/proszę o pomoc:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:)jestem posiadaczem Sportstera 1200 z 88 roku,zakupiłem go w czerwcu 2009r postanowiłem teraz zimą zająć się silnikiem.wymiana uszczelek itd i mam problem z hydroregulatorami.powiedzcie mi jak je skontrolować czy są sprawne,jaka powinna być ich twardość.w mojej okolicy ciężko z fachowcami od harleya a jak już pytam jakiegoś mechanika o rade to mówi sprzedaj go bo harleye się piepszą,dla mnie Harley jest przyjacielem chcę poznać go a wtedy myślę że nie będę miał z nim problemów i on też mnie nie zawiedzie:)może ktoś ma serwisówke w języku polskim,bardzo bym prosił gdyż na rynku sostępne są servisówki w języku angielskim a u mnie kłopot z tym językiem:/proszę o pomoc:))))

 

 

Generalnie zaleca się wymianę hydroregulatorów co jakiś tam przebieg. Nie wiem czy można je jakoś na 1005 zdiagnozować. Serwisówka po polsku = :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwisówki po polsku nie dostaniesz.Tak jak Pompka Ci powiedział.Regulatory jeśli nie stukały to możesz zostawić.Zalane olejem powinny być twarde.Jeśli któryś jest miękki to pomyśl o wymianie kompletu.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz przebieg?

 

 

Serwisówki po polsku nie istnieją.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

oj przebiegu nie jestem w stanie określić:/gdyż wcześniejszy właściciel zmieniał licznik i nie mam pojęcia jaki był wcześniejszy przebieg tego HD.jeśli nie ma servisówki po polsku to proszę podajcie mi linka,trudno pomęcze się z angielską

Edytowane przez paweł AC/DC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fachowcami do HD nie jest tak źle.W Chrząstowicach jest Paweł,w Krapkowicach jest Dolar.Obaj w HD siedzą lata i doświadczenie mają.Jeśli będziesz zainteresowany mogę zdobyć nr telefonu.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...