Skocz do zawartości

Co kupić? Tarcze hamulcowe przednie.


Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie wiem ze Brembo to zajebiscie dobra firma, ale strasznie mnie zdziwilo ze sa tansze niz orginalne tarcze

Wiesz czemu sa tańsze?

Oryginalne - jak to nazwałeś tarcze - pewnie od dealera, są to tarcze w przypadku Hondy CB 600F wytwory marki SUN, żaden kosmos. A ceny tak chore, bo marża jest na poziomie 80%.

Do małego Bandita 1200PLN za JEDNĄ tarczę u dealera Suzuki, a tarcza pewnie i gorsza niż np EBC Contour ( http://www.ebcbrakes.com/motorcycle_brake/...ors/index.shtml ) która można mieć za 180Funtów sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem sklep ebc24.pl, gdzie za 900pln zamowilem komplet na przod.

 

Model co prawda podstawowy, ale marka taka, ze nie bedzie strachu na tym jezdzic. W poniedzialek dostane informacje o tym jak szybko beda dostepne, ale patrzac za okno, wcale mi sie nie spieszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do suzuki na pierwszy montaż ida tarcze 'sunstar" czyli bardzo dobre.

 

co do brembo to mam nadzieje ze w motocyklach nie zrobia tak jak w samochodach czyli nie zjada z jakoscia az tak nisko. bardzo duzo reklamacji jest na tarcze brembo. strasznie sie krzywia.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i przyszly.

 

Nie wrzucam fot, bo nie moge porozumiec sie z telefonem, ale tarcze wygladaja naprawde DOBRZE. Sa okragle, nie wave, zlote koszyki, srebrna reszta.

 

Niestety kosztowaly znacznie wiecej, bo 1278pln dokladnie. Po zlozeniu zamowienia dostalem info, ze tamten model zostal wycofany i ze nowy kosztuje wlasnie tyle. To samo powiedzieli mi w salonie Suzuki gdy chcialem zamawiac u nich, jednak u dealera zaplacilbym w sumie 1500pln.

 

W zasadzie moge polecic to cale ebc24.pl, poniewaz w zamian za zamieszanie z cena dostalem transport gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma szans na komplet szosowych, markowych tarcz poniżej 1k PLN.

 

Wiesz co, byc moze nie do konca. Te linki allegro, ktore byly wklejane w temacie i odnosily sie do tarcz ponizej 1K pln to wcale nie koniecznie musial byc zly wybor. Dla jezdzacych turystycznie i nie katujacych na torze moze takie tarcze starczyly by na kilka sezonow. Ja jednak, po ciaglych kombinacjach w tamtym roku, chcialbym miec cos pewnego i nie martwic sie caly czas trzepaniem kiery i piskach przy hamowaniu :]

Na torze jeszcze nie bylem, ale moze teraz juz czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

WITAM.

 

Od jakiegos czasu miotam sie jakie tarcze kupic do swojego srada z 2000 roku(600cc)

 

Najpierw myslalem o NG (ok 1200,00 zl kpl) potem czytam opinie o chinolach z owiewek24 i w sumie niby po co przeplacac jak mozna 400 ziko miec w kieszeni. Ostatnio wertuje neta i znalazlem VESRAH takie http://www.motorus.p...-98_p_9660.html

 

\moze ktos ma tarcze tej firmy ? Jak sie sprawuja jakie przebiegi nawijaja, jakies opinie w porownaniu do np chinoli ? Cena tez zacheca 450 za sztuke. Ponoc tarcze japonskiej produkcji, montowane czesto jako fabryczne w sprzetach.

Edytowane przez Diabel_Piszczalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vesrah to zajebista marka. wszystkie prodkty z ich oferty to pierwsza liga. jak jest taka cena to bierz bez zastanowienia. chinole to syf. nawet na to nie patrz. ostro przyzuzlujesz i nie zdziw sie jak je popitoli na wszystkie strony.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...