Skocz do zawartości

Bieszczady 2010, proszę o informacje...


romans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

romans , w Bieszczadach byłem wiosną i jesienią .

Polecam obie te pory roku na zwiedzanie a szczególnie jesienią Bieszczady są piękne.

Drogi bardzo dobre, z noclegiem nie ma problemu bo agroturystyka jest tam dobrze rozwinięta.

Zwiedzania bardzo dużo, zwłaszcza ciekawy jest szlak cerkwi bieszczadzkich.

Wszystko znajdziesz na portalach dotyczących Bieszczad, ale jeszcze jedno co mogę poradzić to warto wybrać się tam na 4-5 dni żeby w miarę wszystko zobaczyć i przejechać np. Duża i Małą Pętlę raz zgodnie ze wskazówkami zegara na następnie przeciwnie. za każdym razem będziesz miał inne widoki.

I polecam trasę nr. 28 z Sanoka do Kuźmina, wspaniałe serpentyny :) , wystarczy sprawdzić na mapy google jak się wije ta trasa .....ostrożnie trzeba :)

 

Wiele by pisać o naszych Bieszczadach, kto raz je odwiedzi to i tak do nich wraca :)

Ni dodać, nic ująć.Podobnie jak jeżyk, jestem tam dwa, a nawet cztery razy do roku. Za każdym razem, odkrywam coś nowego. i tak od lat...można by napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w terminie to nie mam wyboru, ale mogę sobie wyobrazić jesień w bieszczadach, A koleżanka co zrobiła teren kilka razy z buta jeszcze bardziej mnie szczuje. Czasu mam sporo więc na pewno kierunek zgodnie i przeciwnie ze wskazówkami zegara zrobię, zwłaszcza, że widoki różne. :) Zbieram informacje o ukraińskiej części karpat, jak czytam to czad mimo słabych dróg, a i nasze stare włości też przydałoby się odwiedzić (np. Kamieniec Podolski). Jeszcze Słowacja ;) nie sądziłem, źe w tak bliskiej okolicy tyle dobra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

węgry pachną mi zlodziejami i korkami w Budzie...

 

 

Piszesz że na Węgrzech złodziejstwo a na Ukrainę gdzie faktycznie dalej panuje i jest widoczne w co większym mieście to się jechać nie boisz, no bo w sumie nie ma co się bać bo raczej takich sprzętów tam nie kradną, wyższa połka motorów cieszy się bardziej zainteresowaniem, więc warto się w bieszczady wschodnie wybrać bo te Polskie to już nie to, od 10 ponad lat tam jeżdze klika razy do roku i się niestety zmieniły, to już nie kraina gdzie diabeł mówi dobranoc ale w ukraińskiej części jeszcze tak jest, byłem swego czasu jeszcze autem i drogą do kamieńca jakieś 400 km trochę Cię wytrzęsie ale warto pojechać, zresztą tez zamierzam tam jechać motórem ale w okolicy Bożego ciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak, też słyszałem, źe drogi kiepskie i trzeba uważać na ludność,ale może z moją "półlitrówką" się przemnknę ;)

Ps. chociaż czytałem, że poza dużymi miastami ludzie serdeczni i gościnni... Pilask możesz polecić jakis nocleg koło Kamieńca, jedziesz tam na te kilka dni po BCiele?

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...