Skocz do zawartości

wyświetlacz biegów - DATATOOL


soulreaver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wszyscy potrafią liczyć powyżej trzech. :biggrin:

 

Ojoj, ale kolego jesteś pomocny... :lapad:. To jest chyba najbardziej merytoryczna wypowiedź na jaką cie stać. Chciałbym ci przypomnieć że do bezmyślnego spamowania służą inne działy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mail jaki otrzymałem:

>Proszę o informację czy wasz wyświetlacz biegów współpracuje z

motocyklem

BMW F800S? Jeśli tak to czy jego podłaczenie wymaga jakijkolwiek inwazji w

elektryke motocykla?

>

>Z góry dziękuję i pozdrawiam,

>oscar

>

 

 

Witam

Niestety na tą chwile nie posiadamy takiego wyświetlacz.

 

--

Pozdrawiam Łukasz

 

I to by było na tyle w tym temacie. Pozostaje liczyć... Tylko czy ja ogarne powyżej 3... :icon_eek:

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mail jaki otrzymałem:

I to by było na tyle w tym temacie. Pozostaje liczyć... Tylko czy ja ogarne powyżej 3... :icon_eek:

 

Nie poddawaj się, napisz do producenta. Panowie z bikestar niezbyt ogarniają temat (można to stwierdzić chociażby na podstawie ich tłumaczenia instrukcji). Nie wierzę że nie da się tego zamontować do F800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

cześć, z racji tego że ogarnia mnie ciągły brak czasu i że nie wiem co może być, będę się streszczał ;)

mam bandita 1200s k6 z wyświetlaczem biegów datatool digi, wszystkie kabelki są podłączone zgodnie z instrukcją zlutowane, jaki jest problem, wprowadzam wyświetlacz w tryb P i wbijam przez mase 1,2,3,4,5 czekam na zero włączam silnik wrzucam 1 i wkręcam obroty na 2.5k co by zaprogramował i nic nie idzie. tylko widzi bieg 1 i tyle, może ktoś pomoże z góry dzięki

maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...