Skocz do zawartości

Wspólny projekt BEZPIECZNY MOTOCYKLISTA


MARCYŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem, aby wraz z nadchodzącym sezonem przeprowadzić szeroką akcje mającą na celu poprawienia naszego bezpieczeństwa.

Dzięki uprzejmości Wojtka Skowrońskiego opisałem wszystko na stronie HUSARII.

 

BEZPIECZNY MOTOCYKLISTA

 

Mam nadzieję, że akcja ta przyczyni się do poprawy naszego bezpieczeństwa i wykaże jedność środowiska.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

 

Edytowane przez MARCYŚ

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem, aby wraz z nadchodzącym sezonem przeprowadzić szeroką akcje mającą na celu poprawienia naszego bezpieczeństwa.

Dzięki uprzejmości Wojtka Skowrońskiego opisałem wszystko na stronie HUSARII.

 

BEZPIECZNY MOTOCYKLISTA

 

Mam nadzieję, że akcja ta przyczyni się do poprawy naszego bezpieczeństwa i wykaże jedność środowiska.

 

Pozdrawiam serdecznie

Ponadto warto wspomoc akcje naklejkowa(forumowa) i przelac chociaz rownowartosc czteropaka piwa na ten cel.

Marcys gratuluje pomyslu, ponadto moznaby chyba wlaczyc do akcji np Word , a Wydzial Komunikacji chociaz obkleic tymi plakatami. A moze Komenda Policji podlapie temat i wzorem lat poprzednich obklei autobusy MZK tresciami tym razem poruszajacymi aspekt naszego bezpieczenstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A moze Komenda Policji podlapie temat i wzorem lat poprzednich obklei autobusy MZK tresciami tym razem poruszajacymi aspekt naszego bezpieczenstwa?

 

Było by super, lecz jak znam życie możemy liczyć tylko na to co zrobimy sami.

 

Chęć udziału w projekcie zadeklarowały już kluby HUSARIA i PŁONĄCE WAŁY mam nadzieje że wkrótce dołączy reszta.

 

Teraz uderzę się w piersi przyznając się do winy, zapomniałem zaprosić do udziały jeszcze jedną znaną mi regionalną grupę sympatycznych i barwnych motocyklistów JAWERSÓW .

 

Wyrażając skruchę za niedopatrzenie, zapraszam do wspólnej akcji.

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie

 

 

 

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto warto wspomoc akcje naklejkowa(forumowa) i przelac chociaz rownowartosc czteropaka piwa na ten cel. (...)

Przemek, podaj proszę szczegóły tej akcji z naklejkami forumowymi. Jesteśmy zainteresowani współudziałem!

 

 

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, Panie rzuccie groszem na forumowa akcje. Do tej pory zebrano ponad 3tys. zl. Wspolnie przyczynmy sie do poprawy naszego bezpieczenstwa ! Chyba kazdy z nas moze odmowic sobie 'browarka' i chyba kazdy z nas bedzie chcial dostac nowa zolta naklejeczke. Szczegoly w 'przy piwie' - jest przyklejony temat ad zbiorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się spodobał pomysł Przemka, naklejenia autobusów MZK .Jestem pracownikiem MZK i myślę że nie będzie problemu w tej sprawie . Jak będziesz miał gotowe naklejki zgłoś się do mnie ,a z chęcią ci pomogę mój tel .603 273 343 .Pozdrawiam Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć Marcin , rozmawiałem wczoraj z szefową marketingu MZK w sprawie przyłączenia się do tej akcji . I otrzymałem pozytywną odpowiedz. Niestety w niedzielę nie spotkamy się , bo pracuję . W razie czego zadzwoń telefon ci podałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...