Skocz do zawartości

Kradzież zdjęć !


TYSON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Złożyłem doniesienie o popełnionym przestępstwie na policji...,

 

po dwóch spotkaniach z tymi niebieskimi bystrzakami i ze względu na inne sprawy, którymi musiałem się zająć, wycofałem swoje zeznania.

 

Temat zamknięty.

 

 

 

Serdecznie dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pomoc.

 

 

 

P.S. Przepraszam, jeżeli ktoś czuje się urażony moją rezygnacją.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja "kalendarz" została odwołana. Nie było oficjalnego druku, egzemplarze, które trafiły do obiegu były drukowane na amatorskim sprzęcie u kogoś w domu jako próbna wersja. Administracja GP przekazała mi wszystkie niezbędne informacje dot. osoby i konta z którego wpłynęło zgłoszenie. Próbowali się również skontaktować z tą osobą, niestety kontak urwał się po pierwszej rozmowie, prawdopodobnie delikwentka wystraszyła się konsekwencji. Okazało się, że nikt tej dziewczyny nie widział i nie zna jej osobiście, gwiazda chciała prawdopodobnie jedynie zabłysnąć w środowisku.

 

Ogólnie zostałem potraktowany bardzo poważnie, wszyscy przejęli się zaistniałą sytuacją. Administratorzy kontaktowali się ze mną, również telefonicznie. Sugerowali różne rozwiązania problemu, przeprosili i zadeklarowali pomoc na każdym etapie sprawy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

po dwóch spotkaniach z tymi niebieskimi bystrzakami i ze względu na inne sprawy, którymi musiałem się zająć, wycofałem swoje zeznania.

 

 

Szkoda. No ale i tak dobrze, że już po sprawie.

 

Tak siętylko jeszcze zapytam. Czy z kradziejką sam też się kontaktowałeś czy tylko administracja forum? Bom ciekawa co mówiła na ten temat zanim postanowiła zniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alfa164

Nie udało mi się skontaktować z kradziejką. Po rozmowie z administratorem GP, w której tłumaczyła się, że to niby ona jest na tym zdjęciu i że jest moją byłą kobieta, prawdopodobnie zmieniła nr tel.

 

No uff. Przeczytałem, sporo skasowanych załączników. Jak dla mnie, to trochę naciągane. Może ktoś z GP zabierze tu głos, i wyjaśni o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowali się również skontaktować z tą osobą, niestety kontak urwał się po pierwszej rozmowie, prawdopodobnie delikwentka wystraszyła się konsekwencji. Okazało się, że nikt tej dziewczyny nie widział i nie zna jej osobiście, gwiazda chciała prawdopodobnie jedynie zabłysnąć w środowisku.

 

Ogólnie zostałem potraktowany bardzo poważnie, wszyscy przejęli się zaistniałą sytuacją. Administratorzy kontaktowali się ze mną, również telefonicznie. Sugerowali różne rozwiązania problemu, przeprosili i zadeklarowali pomoc na każdym etapie sprawy.

 

Fakt, do niej (owej delikwentki) nie było już dostępu, jak tylko sprawa wypłynęła. Pamiętam (przed zablokowaniem wtedy GP), jak czytałam jej wpisy jeszcze - krótko była i nikt nie znał małolaty, na to wychodziło. Tylko zdziwiło mnie poniekąd, że jakoś uwierzono w "jej" zdjęcia i doświadczenie (niby) motocyklowe na erłanie. :icon_rolleyes:

 

W efekcie - pozytywnie. Nawet jak bez drogi sądowej i szumu, to i tak chyba warto, bo widać, jak na dobrej opinii zależy też tamtemu forum i że też nie tolerują kłamstwa i oszustwa. Czasami takie wartości są ważniejsze. :lalag:

 

Słowem niebezpieczna sucz,dobrze że nie podała Cię o alimenty :bigrazz:

 

 

Mało lotna. :bigrazz: Ale spoko, miejmy nadzieję, że przez głupotę skichała się w majty ze strachu i może to ją czegoś nauczyło. Bo jak nie.... :icon_twisted:

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...