Skocz do zawartości

Regulacja Gaźników i nie tylko Yamaha R6 Pomoc


dj-Jojek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam miałem taki problem w polowie sezonu ze wymienialem silnik ale gazników nie ustawiałem motor miał takie zachowanie iż jak byl na wolnych obrotach to ile by manetki nie odkrecil to nie chciał wskoczyc na obroty i miałem takie wrazenie ze sie zalewa oraz tak jak by sie wkrecał jak ciągnik na 3 albo na 2 garkach a gdy juz wejdzie powyzej 3 tys jest ok . Dzieje sie tak czasami Jak sie zagrzał to nie mogł utrzymac obrotów ciągle gasł A moze to nie gazniki ? tylko cos innego ,jezeli ktos miał z tym stycznosc i moze mi powiedziec to bardzo bym prosił opis krok po kroku bi nie mialem nigdy z tym stycznosci Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w archiwum, bo tych tematow bylo juz kilka. Serwisowka tez to ladnie opisuje.

W duzym skrocie: mierzysz wszystkie luzy zaworowe, porownujesz z dopuszczalnymi luzami. Jesli ktorys jest mniejszy niz dopuszczalny to wymieniasz plytke na ciensza. Suma luzu i grubosc starej plytki = grubosc nowej plytki + luz ktory osiagniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile taka regulacja gazników kosztuje u mechanika bo sie nie interesuje takimi rzeczami a trzeba to zrobic bo sezon sie zacznie i bedzie lipka :bigrazz: chyba ze ewentualnie jest ktos jakis kolega z łódzkiego co wie jak to zrobic to by mi ustawil jezeli istnieje taka mozliwosc prosze pisac pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bełchatowie jak jedziesz od szpitala do centrum masz po prawej szyld i dobrego mechanika,niestety nie mam nr. telefonu ale ceny na pewno nie będą kosmiczne a gość jest konkretny.

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w belchatowie wiem ze tam jest i napewno drogo bo jak dzwonilem odnossnie wymiany silnika to powiedzial 1100zł z regulacjami , A nie orientuje sie nikti ile takie cos moze kosztowac zebym wiedzial , no chyba ze tak jak mowie ktos mi ( jakis dobry kolega ) ustawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w belchatowie wiem ze tam jest i napewno drogo bo jak dzwonilem odnossnie wymiany silnika to powiedzial 1100zł z regulacjami , A nie orientuje sie nikti ile takie cos moze kosztowac zebym wiedzial , no chyba ze tak jak mowie ktos mi ( jakis dobry kolega ) ustawi

Witam. tuhttp://allegro.pl/item875914699_pasta_polerska_pp_50_1_1kg_polerowanie_koncowe.html masz kolego cenik jest on jednym z droszych w mojm miescie, regulacja gaznikow sredni koszt tego jakies 150, 200zl

 

Witam. tuhttp://allegro.pl/item875914699_pasta_polerska_pp_50_1_1kg_polerowanie_koncowe.html masz kolego cenik jest on jednym z droszych w mojm miescie, regulacja gaznikow sredni koszt tego jakies 150, 200zl

Poprawhttp://www.motorakowski.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=49&Itemid=59ny link.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzic luzy zaworowe mozesz samemu jesli nie boisz sie ubrudzic ;-) Zdejmujesz pokrywe zaworowa, kupujesz szczelinomierz i sprawdzasz luzy oraz porownujesz z dopuszczalnymi luzami w serwisowce. Jesli wszystko bedzie w granicach normy to skladasz i juz. Pamietaj zeby odtluscic uszczelke, pokrywe zaworowa oraz glowice. Calosc skladasz na odrobinke sylikonu.

Regulacja zaworow czesto polega na samym sprawdzeniu luzow, a i tak placisz za cala regulacje.

Ps. lepiej sprawdz samemu zawory, bo rownie dobrze to moze byc wina gaznikow i wtedy wydasz kase na nic. Sam bym zaczal od gaznikow, ale wiem ze nie kazdy posiada odpowiednie przyrzady do sprawdzania mieszanki.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...