Skocz do zawartości

V SSSJ JUBILEUSZOWE!!!


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Marina, śpię podobno u sąsiadów,

2.Jeżyk+plecaczek - namiot,przyjedziemy w piątek około 15-16

3. ja tyż-modek, w ciężkich sytuacjach sypiam gdzie popadnie

4. Peterek - śpi u sąsiadów.

5.sprite11 - u sąsiadów cool.gif

6. jeszua - postaram się przybyć we czwartek do pomocy, ale to jeszcze potwierdzę. a, śpię gdzie padnę... na wszelki wypadek wezmę namiot

7.Toolman -sztuk: jeden(Ania praca), namiot, dołożę wszelkich starań aby być w piątek jak najwcześniej(w mojej

robocie nic nie wiadomo).P.S. Triumph u żyda, będę GPX-em :-(

8. _Monter_ Będę w piątek, pewnie do południa.Nie wiem o co chodzi z noclegami ale namiot będę miał.

9. ptaq_ + Sylvia (śpimy u sąsiadów )

10. Estrella - nie wiem gdzie śpię - pewnie tam gdzie każą , oby tylko na głowę nie padało (namiotu nie posiadam)

11. wopoz - namiot - u sąsiadów oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas najwyższy dopisać się do listy. A więc drogą ewolucji,eliminacji,innych priorytetów(niepotrzebne skreślić) nasza ekipa została okrojona do 2(słownie: dwóch) ludziów, każdy na swoim moto.

 

 

1. Marina, śpię podobno u sąsiadów,

2.Jeżyk+plecaczek - namiot,przyjedziemy w piątek około 15-16

3. ja tyż-modek, w ciężkich sytuacjach sypiam gdzie popadnie

4. Peterek - śpi u sąsiadów.

5.sprite11 - u sąsiadów cool.gif

6. jeszua - postaram się przybyć we czwartek do pomocy, ale to jeszcze potwierdzę. a, śpię gdzie padnę... na wszelki wypadek wezmę namiot

7.Toolman -sztuk: jeden(Ania praca), namiot, dołożę wszelkich starań aby być w piątek jak najwcześniej(w mojej

robocie nic nie wiadomo).P.S. Triumph u żyda, będę GPX-em :-(

8. _Monter_ Będę w piątek, pewnie do południa.Nie wiem o co chodzi z noclegami ale namiot będę miał.

9. ptaq_ + Sylvia (śpimy u sąsiadów )

10. Estrella - nie wiem gdzie śpię - pewnie tam gdzie każą , oby tylko na głowę nie padało (namiotu nie posiadam)

11. wopoz - namiot - u sąsiadów oczywiście

12. matata i darek68- liczymy na kawałek podłogi u Piaffe , będziemy w piątek około 23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeby wstrząsnąć towarzystwem w czwartek o 20;00 zamykam listę. Wiecie o co chodzi.... piwko dla 25 czy 15 osób?? Kiełbaska dla 25 czy 15 osób?? Kaszaneczka dla 15 czy 25 osób?? itd itp :icon_biggrin:

Póki co wygląda na to, że znów będzie kameralnie i tak jak zawsze ku uciesze (jak podejrzewam) stałych bywalców :wink: . I pewnie zmieścimy się wszyscy w domu ale jakby co to pokoje u sąsiadów czekają choć mam nadzieję, że nie uciekniecie wszyscy na dół jeśli będzie miejsce na podłodze :biggrin:

 

Rozmawiałam przed chwilą z Marcinem i wymyśliliśmy, że jakby była kiepska pogoda to pojedziemy do Książa......może...... :wink: Czyżbym psuła Warszawie plany?? :icon_twisted:

 

Czekam na Was w piątek!!!!!

 

Do zobaczenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matata szkoda że tak późno startujesz, ale jak trafię dobrą kawę po drodze to poczekam. :lalag:

Jeżeli chodzi o trasy awaryjne to myślę że wieczorem coś wspólnie ustalimy jeżeli zajdzie potrzeba- demokratycznie jak najbardziej.

Edytowane przez Wopoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Marina, śpię podobno u sąsiadów,

2. 3. Jeżyk+plecaczek - namiot,przyjedziemy w piątek około 15-16

4. ja tyż-modek, w ciężkich sytuacjach sypiam gdzie popadnie

5. Peterek - śpi u sąsiadów.

6.sprite11 - u sąsiadów cool.gif

7. jeszua - postaram się przybyć we czwartek do pomocy, ale to jeszcze potwierdzę. a, śpię gdzie padnę... na wszelki wypadek wezmę namiot

8.Toolman -sztuk: jeden(Ania praca), namiot, dołożę wszelkich starań aby być w piątek jak najwcześniej(w mojej

robocie nic nie wiadomo).P.S. Triumph u żyda, będę GPX-em :-(

9. _Monter_ Będę w piątek, pewnie do południa.Nie wiem o co chodzi z noclegami ale namiot będę miał.

10. 11. ptaq_ + Sylvia (śpimy u sąsiadów )

12. Estrella - nie wiem gdzie śpię - pewnie tam gdzie każą , oby tylko na głowę nie padało (namiotu nie posiadam)

13. wopoz - namiot - u sąsiadów oczywiście

14. 15. matata i darek68- liczymy na kawałek podłogi u Piaffe , będziemy w piątek około 23

16. wolkan

 

Uaktualniłem numerki :cool:

 

Jeśli ktoś jest jeszcze chętny na zwiedzenie zamku Książ w drodze na SSSJ, to zbiórka o godzinie 6,45 w Jankach przy MacDonaldzie, wyjazd o godzinie 7,00

Edytowane przez wolkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już cytrynóweczke naszykowałem :-) Niestety tylko na spróbowanie będzie bo miejsca mało :-(

 

A faktycznie przecież Książ ma być w sobote. :icon_mrgreen:

 

Jak chcecie coś fajnego zobaczyć to polecam sztolnie w Kowarach - naprawde super

http://sztolniekowary.com

Edytowane przez Jezyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...