Skocz do zawartości

Aprilia rs 125 extrema


dafi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dysza ja zmienialem bo byla 95 a przy gaźniku 34 powinna byc 155 sprawdzalem ale gdy wlozylem 155 to sie zalewal wiec wlozylem 130 i jest lepiej niz na 95.

 

Ateraz mam pytanie bo mam takie cos przy kierownicy jeden kapelek jest urwany ale jak motor chodzil to przylozylem go i dusilem guzik i nic sie niedzialo wiec zostawilem. Zdjęcia sa z innego forum i tam ktos napisam ze to jest do zaplonu. Moze wiecie do czego on sluzy??

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a91e97fb3a240a7a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/233c9beecb0a4aa6.html

Edytowane przez dafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zajęło to jakieś 4 minuty;] fraza w Gogolu: service manual aprilia rs 125.

 

Na przyszłość nie ściemniaj.

 

To service manual juz wczoraj ściągłem i niema tam wogule gaźnika jest sam silnik jak rozebrac bez gaźnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Źle wyrególowany zawór wydechowy lub całkowity jego brak znam to z własnego doswiadczenie z tym motorkiem. Ustaw pożadnie gaźnik i zajmij sie zaworem wydechowym. Chyba że po tym remącie złozyłes jakis gówniany tłok za 120 zł to też masz odpowiedz bo one sa praktycznie zuzyte po 2000km.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłok jest ok bo rozbieralem silnik ( poszło łożysko na wale) i tlok byl ok . Na wtorek mam zamówioną dysze główną 150 i jak ja wkręce ustawie gaźnik i nadal bedzie to samo to biore sie za zawór. jak kupilem apke to linka byla urwana dalem do naprawy i zalozyli łepek na koncu i zamatowalem zawor i ustawilem tak jak na obrazku (naklejka na moto) ale teraz tak mysle ze moze ta linka jest juz skrucona i zawor jest otwarty troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam zalozylem dysze 150 wyregulowlem gaznik i moto przerywa delikatnie na wysokich obrotach tak ok.10 000 i jak dam odrazu gaz z malych obrotów to gaśnie wykręciłem świece i wkręciłem świece bosha z 3 elektrodami bocznymi od samochodu i moto bardzo ładnie wkręca sie juz nie przerywa tak samo gdy dam gaz nie gasnie i teraz moje pytanie czy mogę zostawić tą świece z 3 elektrodami ?? czy ona bedzie szkodzić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. A jeszcze jedno gdy moto wejdzie podczas jazdy na ok 10 tys obrotów to odrazu robi sie tak jak bym sprzeglo naducil wskakuje momentalnie na 13tys i ryczy cos sie z tarczami dzieje moze to zly olej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...