Skocz do zawartości

Jasna Góra 18.04.2010 Rozpoczęcie sezonu


dydur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marek HONDA

Prawda jest taka że są tacy co przyjeżdzają jak na zwykły zlot i dla nich to na pewno nie ma sensu,ale są tacy co wiedzą poco jadą i tych darze wielkim szacunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie miałem jakoś po drodze żeby tam jechać. Zawsze myślałem że to zwykły zlot. A po zdjęciach z zeszłego roku byłem zszokowany ilością maszyn. W tym roku chciałem się wybrać, tylko że ja nie bardzo wierzący jestem i nie wiem czy mnie na stosie nie spalą -,-

A tak na serio to można tam zobaczyć jakieś ciekawe sprzęty ? coś dzieje się więcej prócz tych ich modłów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się Niwy ja tez nie jestem jakoś specjalnie uduchowiony ale wybieram się tam tylko po to żeby zobaczyc jak wygląda ta impreza (jeżeli można to tak nazwac)bo nie chciałbym nikogo urazic,może kogoś poznac i przede wszystkim nawinąc pare kilo a jeżeli tłumy będą ogromne to zawsze można zawróci żeby nie męczyc sprzęta i siebie a w paradę tez nikt nie każe nam się pchac.

 

Padło wcześniej od kolegi z Wadowic pytanie o wypad z małopolski nas na razie uzbierało się trzech chętnych ale jeżeli do wyjazdu dojdzie to jak najbardziej zapraszam i dam znac bliżej wyjazdu na czym stanęło :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy jadą po prostu żeby zobaczyć maszyny, inni żeby się pomodlić. Jednak ci którzy nie przyjeżdżają tam w celach duchowych to nie powinni przeszkadzać tym drugim. Rok temu widziałem gościa co chlał piwo na Mszy, a potem wracał na moto. Jak dla mnie to brak słów.

 

P.S. Fajnie,że jest sprawdzanie błędów automatyczne podczas pisania postów. Nareszcie ludzie się nauczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...