Skocz do zawartości

Co to za gumki ??


Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem zaskoczony. Przebieg opony turystycznej, a naprawdę da się na nich polatać. Zresztą w taki sam komplet obuta była testowana w Motocyklu Yamaha FZ1 i zdjęli je bodajże przy 9000km dlatego, że tył się przebił od jakiegoś gwoździa.

 

A tutaj obrazki szybkiej jazdy na nich:

2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxis ostro sie rozwija od kilku lat. w oponach atv królują juz od jakiegos czasu. opracowali kilka bieżników ktore swietnie sie spisują. niestety w offroadzie nie sa juz tania firma.

 

skoro tam daja rade to dla czego na szosie nie mieli by pokazac czegos nowego. moim zdaniem maja szansewejsc w cywilny użytek z dużym powodzeniem na szeroką skalę bo w tej kasie ciezko o dobra alternatywe a nie kazdego stac na komplet gum za tysiara raz na sezon tym bardziej jak nie lata sie po torze tylko powiedzmy miejsko sportowo turystycznie, a takich osob jest najwiecej.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Odswiezam temat, poniewaz nie chce zakladac nowego, a w tym temacie wyczytalem najwiecej nt. opony maxxis. A wiec: Planuje zakup opony Maxxis Presa-Sport na przod. Ogolnie wychodze z zalozenia ze lepiej kupic opone slabszej firmy, ale nowa. Wczesniej mialem uprzedzenia co do taniej opony shinko, lecz po zjechaniu jej(7k km tyl) zlego slowa powiedziec nie moge. Nie ukrywam ze chcialbym, aby przednia opona wytrzymala chociaz jeden sezon tj. ~10 000km. Nie jezdze na tor, ale czasem lubie pojezdzic troszke szybciej po winklach. I tak mam pare pytan.

1. Czy jest duza roznica w wytrzymalosci opony presa-sport, a supermaxx?. Supermaxx mysle, ze powinna wytrzymac te 10k, ale presa-sport?

2. Czy sa gdzies polskie testy opony presa-sport. ?

3. moze ktos cos podpowie z wlasnego doswiadczenia nt. tej firmy i tych konkretnych modeli. ?

 

Pozdrawiam.

 

EDIT: kupilem jednak opone supermaxx, mysle ze to dobry wybor. Pozdr.

Edytowane przez Bedzio!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

z oponami jak z kobietami.. mozna miec tanie i uwazac, albo drozsze i bawic sie na calego ;)

 

ja bylem max zadowolny w litrowym sporcie z angel ST - moze nie byly tanie ale w przeciwienstwie do wszystkich innych mozna na nich zrobic przy sportowo-turystycznej jezdzie ponad 10,000 km !!!!!!

Kolega na nich zrobil gsxr1000k7 ok14 tys, z czego u niego co dluzsza prosta to guma i raz na nich na torze byl....

 

mozna i zakladac potorówki za "grosze", ktore skoncza sie za po ok3,000 km..

 

Jednak jak sie przeliczy cene, sprawdzona marke, wytrzymalosc i przyczepnosc to pirelii angel ST sa wg mnie jednymi z lepszych opon do codziennego uzytku w mocnych sportach

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Fajne gumy za fajną kasę .. Polecam

Jakby ktoś potrzebował opinii ;)

wcześniej jeździłem na shinko (przod) teraz przesiadłem sie na ową "prese" jak dla mną wszystko na plus :smile: Lepiej trzyma na zakrętach i podczas zimniejszych dni też lepiej mi się na niej jeździ wcześniej na shinko miałem małe uślizgi ta zdecydowanie lepiej sobie radzi. Kupiłem rocznego leżaka za ponad 200zł Jak dla mnie za tą cenę bardzo dobra opona :cool: Na razie na niej zrobiłem parę tys km jedyny minus to że szybko schodzi :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...