Skocz do zawartości

Szparunek "pasek" na bak


Rekomendowane odpowiedzi

siemanko, czy ktoś wie gdzie dostane szparunek, pasek, niewiem jak to sie dokladniej nazywa ale jest to element ozdobny motocykla ktory nakleja sie na bak, przez całą długość baku oraz na zadupek?

mam tu na mysli szeroki pasek, ew. z jakims wzorem napisem etc.

szukałem na alledrogo ale maja tylko pojedyncze cienkie paski, a szukam czegos w tym stylu co na foto http://www.desmoworks.com/images/S4R-1z.jpg ten bialy pasek jakby ktoś nie kapował o co cho :biggrin:

 

zauwazylem ze maja ten element inne motocykle jak yamaha xjr 1300 wersja sp2 oraz o ile pamietam honda cb1000/cb1300 i suzuki gsx1400 :icon_rolleyes:

 

prosze wybaczyc jesli podobny temat był.

zastanawiam sie skąd wytrzasnąć takie gówno do motocykla, moze zamowic cos podobnego w firmie co wykonuje gotowe komplety naklejek na motocykle :icon_razz:

 

myśle ze naklejenie czegos takiego na mojej jamaszce doda mi troche lansu, oraz sprawi ze przybedzie koników i oczywiscie +50 dla lansu na dzielnicy :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny klekot (ten z fotki). Myślę że nie pozostaje ci nic innego jak nauczyć sie Corela i zanieść projekt do wycięcia na ploterze.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko, czy ktoś wie gdzie dostane szparunek, pasek, niewiem jak to sie dokladniej nazywa ale jest to element ozdobny motocykla ktory nakleja sie na bak, przez całą długość baku oraz na zadupek?

mam tu na mysli szeroki pasek, ew. z jakims wzorem napisem etc.

szukałem na alledrogo ale maja tylko pojedyncze cienkie paski, a szukam czegos w tym stylu co na foto http://www.desmoworks.com/images/S4R-1z.jpg

 

Szynka powiedz po prostu, że chcesz mieć Ducata :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dswiezam temat jesli ktoś miałby podobną zachciankę :icon_mrgreen:

wyslałem kilka meili do firm poligraficznych,

oczywiscie jest to wykonywalne, co do kosztow to pasek 100cm długości i 8cm szerokosci to koszt ok 30-50zł (biały z czarnym)

 

także pozostaje mi podać dokladne wymiary i złożyć zamowienie

trzeba tylko miec to zrobione w corelu

ew. w jpg

polecam http://www.grafnet.eu/

 

jak bede miał gotowe to postaram sie wstawić fotki

Edytowane przez Szynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...