Skocz do zawartości

POMOCY!!! - CHCĘ KUPIĆ KURTKĘ I SPODNIE ALE NA WYMIAR 200CM WZROST I 86 OBWÓD PAS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam straszny problem ponieważ chcę kupić kurtkę spodnie natomiast, sklepy typu retbike, mttr itp robią ciuch w standardzie natomiast jest sytuacja ze mam 200 cm wzrostu 86 pas długie ręce i nogi. Ogólnie budowa szczupła, myślałem o modece ale jak rozmawiałem o szyciu na miarę i powiedzieli cenę to dobrze ze siedziałem:) jeśli możecie mi pomóc obojętnie jaki pomysł to naprawdę będę wdzięczny :notworthy: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, W Lodzi u Grandysa ( o ile dobrze pamietam ) za kombi PSI na miare zaspiewano mi 6 500,- pln :biggrin: :banghead:

 

Z tego co mi wiadomo to szycie skorzanego kombiaka na miare to koszt rzedu 850,- €

 

Mozna znalesc "nadrozmiarowke" Tzreba jednak znac swoje wymiary. W dodatku nalezalo by przymierzyc, bo rozmiar rozmiarowi nierowny. Dowiedz sie wiec jaki masz rozmiar ( podejrzewam, ze 110 ) i poszukaj po ebay'u lub allegro.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam straszny problem ponieważ chcę kupić kurtkę spodnie natomiast, sklepy typu retbike, mttr itp robią ciuch w standardzie natomiast jest sytuacja ze mam 200 cm wzrostu 86 pas długie ręce i nogi. Ogólnie budowa szczupła, myślałem o modece ale jak rozmawiałem o szyciu na miarę i powiedzieli cenę to dobrze ze siedziałem:) jeśli możecie mi pomóc obojętnie jaki pomysł to naprawdę będę wdzięczny :notworthy: Pozdrawiam

ojjj będziesz miał problem ze znalezieniem czegoś taniego, tak samo jak z bólem kolan na GS 500. Ja jestem kurduplem i nogi są mocno zgięte. Z drogich ciuchów masz większe pole manewru. Na zachodzie widziałem wielu rosłych facetów na BMW GS1200 w oryginalnych teksach więc są... ale podejrzewam, że wydali kilkaset euro na ciuchy.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie widziałem wielu rosłych facetów na BMW GS1200 w oryginalnych teksach więc są... ale podejrzewam, że wydali kilkaset euro na ciuchy.

 

Pozdro

 

To prawda z tymi GS-ami. Znam nawet jednego 2-metrowca, i teksy ma oczywiscie z BMW.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się przypomniało. Czasami jak mi odbije to dam się namówić żonie i idę z nią do jakiegoś dużego lumpeksu, żeby mogła pogrzebać w szmatkach - no kurde lubi co zrobię... I powiem Ci, że kilka razy w sezonie widziałem tam nowe ciuchy na moto. Generalnie trafiają tam modele sprzed 2 - 3 sezonów, które się nie sprzedały (w sklepach za granicą) ze względu na rozmiar. Widziałem kilka kurtek z protektorami za śmieszne 10-50 zł ale wszystko zawsze było wielkie. Raz był nawet bardzo porządny, nowy, nieużywany kombinezon p-deszczowy FLM ale też na 2- metrowca. Generalnie możesz szukać w sezonie po jakiś dobrych lumpeksach w większych miastach. Może akurat...

 

Pozdro

Edytowane przez PrzemekB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam straszny problem ponieważ chcę kupić kurtkę spodnie natomiast, sklepy typu retbike, mttr itp robią ciuch w standardzie natomiast jest sytuacja ze mam 200 cm wzrostu 86 pas długie ręce i nogi. Ogólnie budowa szczupła, myślałem o modece ale jak rozmawiałem o szyciu na miarę i powiedzieli cenę to dobrze ze siedziałem:) jeśli możecie mi pomóc obojętnie jaki pomysł to naprawdę będę wdzięczny :notworthy: Pozdrawiam

No tak,masz straszny problem.Ja też mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,masz straszny problem.Ja też mam.

 

Dajcie sobie trochę na wstrzymanie z tym problemem. Wiele firm szyje ubrania na zamówienie wg rozmiaru. Nawet przerabiają. I ceny mają normalne.

Na przykład znana mi firma:

http://www.pkt.pl/madis-sport_pracownia_kr...0c27030b93.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli interesuja Cie tex'y to zerknij na http://www.halvarssons.pl/motocykle/index.html

Rewelacyjne ciuchy pod wzgledem jakosciowym (choc nie sa tanie) i maja jakies modele spodni, ktore moga przedluzac - kurtki calkiem dobrze pasuja standardowe (mam 198 cm i jestem chudzina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---ciach---

Mozna znalesc "nadrozmiarowke" Tzreba jednak znac swoje wymiary. W dodatku nalezalo by przymierzyc, bo rozmiar rozmiarowi nierowny. Dowiedz sie wiec jaki masz rozmiar ( podejrzewam, ze 110 ) i poszukaj po ebay'u lub allegro.

 

:crossy:

Dokładnie tak, należy pamiętać jednak, że to co w Polsce jest nadrozmiarówką poza Polską jest normalnie dostępnym rozmiarem i nikogo nie dziwią super duże lub super małe rozmiary.

Brzucho mam niemałe i w PL był problem kupić ubranko - szyłem na wymiar, teraz szukając na jebaju i widząc ilość iksów przed el zaszalałem i kupiłem największe ... gdy paczka dotarła okazało się że w spodnie mogłem wejść ja, moja żona i jeszcze miejsce było :bigrazz:

Zerknij na http://www.richa.be

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam straszny problem ponieważ chcę kupić kurtkę spodnie natomiast, sklepy typu retbike, mttr itp robią ciuch w standardzie natomiast jest sytuacja ze mam 200 cm wzrostu 86 pas długie ręce i nogi. Ogólnie budowa szczupła, myślałem o modece ale jak rozmawiałem o szyciu na miarę i powiedzieli cenę to dobrze ze siedziałem:) jeśli możecie mi pomóc obojętnie jaki pomysł to naprawdę będę wdzięczny :notworthy: Pozdrawiam

 

 

No to chyba przeoczyłeś albo nie szukałeś dobrze,spójrz tutaj:

 

http://www.retbike.pl/oferta/3/okazje.html

 

 

Mam 193 cm wzrostu i kupiłem kurtkę 3XL ,jest nawet troszkę za duża.

 

Jak widzisz mają w ofercie nawet 4XL i jeszcze w cenie promocyjnej.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie widziałem wielu rosłych facetów na BMW GS1200 w oryginalnych teksach więc są... ale podejrzewam, że wydali kilkaset euro na ciuchy.

 

BMW ma ciuchy na kazdego, jednak ceny z regoly powalaja z nog, nie zmienia postaci rzeczy, ze w wiekszosci przypadkow maja je na magazynie.

 

We Włocławku :D

 

 

No moze nie koniecznie ale w Koszalinie :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "retbiku" byłem i chciałem kupić te 3xl bądź 4xl ale otrzymałem info ze kurtka ma być obcisła więc pojawił się problem:( bo ja jestem szczupły, a w te kurtki weszły by 2 osoby i jeszcze było by miejsce na plecak ze stelażem:) a z kolei jak już doszło co do czego, po wielkich trudach to opuścili 20 zł za transakcji za kurtkę, spodnie, rękawice a koszt był 1310zł no to z jednej strony rozumiem bo ciuchy są drogie ale z drugiej strony to jest śmiech w żywe oczy:) biorąc dzień urlopu i jadąc specjalnie prawie 200km w jedną stronę (o Raszynie nie wspomnę :) )koledzy nie wiem jak, ale podzwonie po tych firmach które proponujecie, jak już kupie i spotkamy się na trasie stawiam browarka:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...