Skocz do zawartości

volusia, boulevard


Mariuszswitala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tu takie zdjęcie które było na allegro własnie z piórnikiem ale czy jemu się ocierało to tego niewiem.Jak chcesz moge przesłac fotki tylko podaj maila bo inaczej niewiem jak go pokazac.

Ja piórnika niemam ale jak chcesz zobaczyc jakie mam mocowanie do lightbara zrobione to wejdź sobie na

PolskaJazda.pl tam mam swoją galerie :smile:

Edytowane przez adaho800
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może wiecie gdzie się uzupełnia płyn chłodzący, bo minimalnie widzę że muszę dolać pod bakiem widzę że jest wlew płynu, ale także pod osłoną z dołu lewą tą chromowaną także jest zbiorniczek z tym płynem i jest tam przedziałka min i max. W którym miejscu to dolewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolewa się na dole.U góry jest wlew do chłodnicy i tamtędy zalewa się układ przy wymianie płynu.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam I pozdrawiam.

Jakoś tak patrze od dłuższego czasu i zdziwienie nikt nic nie robi przy swoich maszynach albo wszystko gra .

Ja tam teraz bawie się z elektryką ,zmieniam sposób włączania lightbarów bo wcześniej miałem podłączone pod główną lampe. A teraz kiedy chce to zapalam. Tak się bawiąc rozładowałem sobie akumulator bo wariowały kontrolki i sam juz nie wiedziałem czy dobrze podłączyłem ale jutro sprawdze po naładowaniu baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz pytanie do tych co mają podłączone lightbary z mozliwośćią przejśćia światła z krótkiego na długie.

Ja mam teraz tak, że w momencie przejśćia z krótkich na długie świeci mi światło krótkie z długim , a ma być tak żeby krótkie zgasło a zaświeciło długie, czyli co trza założyć , jakiś przekaźnik czy jak ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz coś źle podłączone.Światło krótkie powinno zgasnąć przy zmianie na długie.Układ lightbarów jest układem dodatkowym i nie powinien wpływać na światła główne.Prawdopodobnie ktoś źle podłączył lightbary.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje amerykańską , po włączeniu zapłony odrazu zaświeca się główna lampa i światło krótkie gaśnie na przejśćiu z długimi ,więc jest git tak jak ma być.Lightbary sobie włanczam sam kiedy chce poprzez zamontowany dodatkowy włącznik.A teraz tak mam podłączone-krótkie pod włącznik dodatkowy a długie spod kostki z długich od lampy głównej.Więc co trza zrobić aby było to przejśćie w lightbarach z krótkich na długie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam,

 

Zuzie zakupiłem pod koniec zeszłego sezonu kolejny zbliża się wielkimi krokami i mam pytanie

czy ma ktoś/używa stojaka takiego jak ten na zdjęciu

nie chciałbym do wymiany oleju podstawiać go jakimiś klockami

 

Bartek

 

poprawiłem post

post-1909-0-30144700-1393362366.jpg

Edytowane przez Bartekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link do allegro źle skopiowany, przerzuca na stronę główną. a co do wyboru stojaka, to polecam dużą dyskusję w dziale co, jak kupić - przynajmniej do sklepów i zdjęć linki powinny być aktualne

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zuzie zakupiłem pod koniec zeszłego sezonu kolejny zbliża się wielkimi krokami i mam pytanie

czy ma ktoś/używa stojaka takiego jak ten na zdjęciu

nie chciałbym do wymiany oleju podstawiać go jakimiś klockami

 

Bartek

 

poprawiłem post

 

ja używam od kilku lat do smarowania łańcucha w MT-01 , stojak jest bardzo delikatny , Yamaha wazy kolo 250 kg , stojak ją utrzymuje , ale drugi raz bym go już nie kupił , nadaje sie do lekkiego motocykla tylko , moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...