Skocz do zawartości

Grupa Uderzeniowa Wschód - wystąp!


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

100-140 km/h:

1. Kamandir - delikatny jestem, więc pod dachem

2. Kamandirowa - tfardzielka, ale zagonię pod dach.

3. Grzesiek78 - dach, ale namiot tez da rade

4. -lisio- - nocleg - pod dachem (ale dostosuję się)

5. Igor - wykwintność na styku z luksusem, z widokiem na morze

6. Artik523 - nocleg-pod dachem

7. Kojot-Dach,ale się dostosuję

8. Arturo vel ElViajero - hotel (ale jak wyżej)

9. Sadek - pod dachem

10. Sadkowy Plecak j.w.

11. cezsek - nocleg - pod dachem (ale dostosuję się)

12. Tango - nocleg pod dachem

13. Asia j.w.

14. Marina - pod dachem

15. ajrisz - pod dachem. Jadę niezależnie od terminu, bo urlopy mnie nie obowiązują

16. Jabbar – chętnie pod dachem ale w razie czego dam radę pod gwiazdami

17. drzewulec - dach ale się dostosuję

18. Gladius - dach, ale namiotem też nie pogardze

19. Maro78 - pod dachem

20. Ania - tak jak Maro78

21. Endrju - pod dachem

22. G_onzo - pod dachem

23. Topolevsky - pod gołym niebem przy płomieniach ogniska, ewentualnie wigwam

24. Pierwoszów

25. Marcysiek

26. Horoś - z propozycją utworzenia grupy 120-160

27. Gosia jw.

28. Belgu (pod dachem)

29. mario33 - dach - (mogę zamykać w tej gdzie Spławik prowadzi - złoty piętnaście średnio )

30. Niunia - nocleg pod dachem (ale jak wyżej....) i od razu piszemy się na wypad do Opery...

31. mla j.w.

32. DrSpławik - hotel *** + gym fitness and spa, nie dostosuje się do nikogo tylko wszyscy do mnie

33. Nofik - pod dachem

34. Sarar - pod dachem

35. Alicja - pod dachem (na jednym moto z Sarar)

36. Marcin_białystok - nocleg pod dachem

37. Mars"s - pod dachem ale dostosuje się.

 

140-180 km/h:

1. Klaudio - nocleg - hotel (ale jak wyżej)

2. Oscar - dach raczej, ale jak nie bedzie wyjscia to i namiot sie postawi

3. Yuby - człowiek renesansu. Mam nadzieje że będziemy powoli jechać, i mi żona pozwoli. (Dach)

4. Jbpsp (Jaro) - hotel (ale dostosuję się do innych )

5. Kiler jak narazie tu jest mniej ludzi więc wolę ta ale jak znam życie do czasu wyjazdu będzie jeszcze 10000000000 przetasowań

6. zibixx nocleg -hotel, ale dostosuje się do innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem odpowiedz na temat potencjalnej rezerwacji i cen w Zajazd Chyzne, gdybysmy chcieli

sie tam zatrzymac na noc 21 / 22.04 jadac do Budapesztu.

 

"Witam serdecznie, w podanym terminie dysponujemy wolnymi pokojami. Cena za pokój 8-osobowy wynosi 280 zł a dopłata do każdego śniadania 5 zł, pokoje 2-osobowe 120 zł i 4-osobowe 220 zł śniadania wliczone są w cenę i na te pokoje oferujemy 10% rabatu. Obok hotelu znajduje się parking ogrodzony i monitorowany, który oferujemy państwu gratis."

 

Co oznacza:

- maja tyle miejsc ile raczej potrzebowac bedziemy,

- 1 miejsce w pokoju 8os ze sniadaniem = 40zl /os

- 1 miejsce w pokoju 4os ze sniadaniem po rabacie = 49,50zl /os

- 1 miejsce w pokoju 2os ze sniadaniem po rabacie = 54zl /os

- parking ogrodzony i monitorowany mamy gratis dla wszystkich maszyn :)

- spimy na granicy zatem podle polskie dorgi mamy za soba,

- odleglosc do Budapesztu wynosi jedynie 300km :)

 

Przypominam strone zajazdu: http://www.zajazd-chyzne.pl/39_Hotel.htm

I co Ty na to Kamandir ?

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły Balet można zorganizować :icon_mrgreen:

Pomysł fajny ...... chyba że w Krakowie mieliśmy coś ziwedzać :bigrazz:

Z tego co wiem czesc osob zamierza ruszyc po pracy wiec watpie aby mieli sily i checi na zwiedzanie

jak dotra na nocleg i to bez wzgledu czy to bedzie Krakow czy Chyzne. Ja rzucilem pomysl tego

zajazdu bo przede wszystkim wszyscy mozemy byc razem zakladajac duza grupe, motocykle sa pilnowane

i zaparkowane razem co w innych miejscach nie jest takie oczywiste, nastepnego dnia mamy jednak mniej

do przejechania... A 300km to juz taka odleglosc, ze mozemy wyjechac nawet w poludnie po porzadnym

wyspaniu sie i bez zadnego pospiechu.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Dla Warszawy to może być męczące. Odleglosc Janki-Chyżne to ok. 315km. Jak na wyjazd po pracy, znacznie po południu, gdzie najpierw czeka chętnych wydostanie się z miasta to dużo. Ja bym jednak celował w Kraków. Po południu w środę 280 (do Krakowa), a w czwartek (3/4 dnia) - 350. Wygląda sensowniej.

 

To druga opcja. Mozna np szukać tuż za Krakiem noclegu.

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem odpowiedz na temat potencjalnej rezerwacji i cen w Zajazd Chyzne, gdybysmy chcieli

sie tam zatrzymac na noc 21 / 22.04 jadac do Budapesztu.

 

"Witam serdecznie, w podanym terminie dysponujemy wolnymi pokojami. Cena za pokój 8-osobowy wynosi 280 zł a dopłata do każdego śniadania 5 zł, pokoje 2-osobowe 120 zł i 4-osobowe 220 zł śniadania wliczone są w cenę i na te pokoje oferujemy 10% rabatu. Obok hotelu znajduje się parking ogrodzony i monitorowany, który oferujemy państwu gratis."

 

Co oznacza:

- maja tyle miejsc ile raczej potrzebowac bedziemy,

- 1 miejsce w pokoju 8os ze sniadaniem = 40zl /os

- 1 miejsce w pokoju 4os ze sniadaniem po rabacie = 49,50zl /os

- 1 miejsce w pokoju 2os ze sniadaniem po rabacie = 54zl /os

- parking ogrodzony i monitorowany mamy gratis dla wszystkich maszyn :)

- spimy na granicy zatem podle polskie dorgi mamy za soba,

- odleglosc do Budapesztu wynosi jedynie 300km :)

 

Przypominam strone zajazdu: http://www.zajazd-chyzne.pl/39_Hotel.htm

I co Ty na to Kamandir ?

 

Bardzo mi pasi ta miejscówka :clap: Było by super - bylibyśmy tam wszyscy razem. :buttrock:

Aż się boję tego spotkanka :flesje: :flesje: :flesje: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Mario te 35 km to zajebiście wielka różnica .... jakieś 20 minut może ..... buhahahahahahahahaha :icon_mrgreen:

 

 

 

Klaudio, w nocy i dla niedoświadczonego jeźdźca znacząca. Szczególnie jak miałoby np padać. Nie mierz wszystkich swoją miarą, bo zestaw uczestników jest bardzo zróżnicowany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudio, w nocy i dla niedoświadczonego jeźdźca znacząca. Szczególnie jak miałoby np padać. Nie mierz wszystkich swoją miarą, bo zestaw uczestników jest bardzo zróżnicowany.

Dokładnie, dlatego każdy dostosuje godzinę wyjazd i inne sprawy do własnych umiejętności itd. Błądzenie po Krakowie w kilku grupach po kilkanaście Motocykli może bardziej wykończyć niż jazda w deszczu do Chyżne. No ale loooz .... to tylko propozycja Belga .... dla jednych OK dla innych nie .... głos decydujący ma Tomek ...... chyba że ANKIETĘ zrobimy bo to modne ostatnio na FM :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co, nie ma Cię kto przytulić ?? :biggrin:

[...]

...ehh Mario, Mario ...ty pieszczochu :D :D :D

 

[...]

Co zrobiłżeś z motongiem, że zginął ??

...zdaje się, że porzuciłem na pradze :D

 

 

Wojtasik, napisz fonetycznie o braterstwie polsko- madziarskim, to się nauczę... i może przydam się w trudnych chwilach... :icon_mrgreen:

 

Madziar, Lendziel kejt jo borat, edziut horcol, isso borat.

 

 

Hmm... Dla Warszawy to może być męczące. Odleglosc Janki-Chyżne to ok. 315km. Jak na wyjazd po pracy, znacznie po południu, gdzie najpierw czeka chętnych wydostanie się z miasta to dużo. Ja bym jednak celował w Kraków. Po południu w środę 280 (do Krakowa), a w czwartek (3/4 dnia) - 350. Wygląda sensowniej.

 

To druga opcja. Mozna np szukać tuż za Krakiem noclegu.

No Mario te 35 km to zajebiście wielka różnica .... jakieś 20 minut może ..... buhahahahahahahahaha :icon_mrgreen:

 

...ale kuźwa przecież Janki - Chyżne (via Radom,Kielce) to jest ok. 380 km .....a Janki - Kraków (via Radom,Kielce) to rzeczywiście 280 km ......czyli różnica ok. 100 km ...z czego dobre 15 km to przejazd przez Kraków...

 

....aha mi to obojętne czy nocleg w Krakau ...czy w Chyżnem :D :D

 

 

ps

...o kurcze do wyjazdu już tylko 82 dni ........................btw jakaś stódniówka była? :D

 

 

 

pozdr,

w

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...o kurcze do wyjazdu już tylko 82 dni ........................btw jakaś stódniówka była? :D

To jest już ustalona konkretna data wyjazdu??? Znowu cos przespalem

 

Yuby - jak wyjedziemy w poludnie to juz o 13 bedziemy na miejscu ;)

 

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wam proponowała nocleg w Bielsku - Białej. Nocleg można zarezerwować pod Szyndzielnią (skąd dla chętnych rano 10 minut do kolejki gondolowej na Szyndzielnię):

HOTEL ZIAD

Ceny niskie, miejsc dużo, standard **.

 

Piękne okoliczności przyrody i blisko do granicy. Z Warszawy piękna dwupasmowa droga, aż do samego Bielska, więc spokojnie do przejechania nawet po pracy. Z grodu Kraka 100 km. Z Wrocławia autostrada i potem dwupas.

 

Ja trasę Radom - Bielsko-Biała (ok. 350 km) robię średnio w 3 h, a z tego 80 km mam po jednym pasie między Radomiem, a Tomaszowem. Cała trasa po dwupasie to kaszka z mleczkiem :icon_mrgreen: . Z Bielska do Budapesztu to rzut beretem 350 km.

 

Ja też mam chętkę na ten wyjazd, ale w moim odmiennym stanie nie wiadomo jak to będzie. Jeżeli tak, to jedynie autem - albo powtórka z rozrywki, czyli Matiz WRC Racing, albo jeżeli nam się uda nowe autko zakupić do tego czasu to jakieś rodzinne mocne kombi :icon_razz: . Będę wtedy zbierała opłaty za przewożenie bagażu :icon_twisted: .

 

Piszę się do grupy pycącej :crossy: :icon_razz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...