Skocz do zawartości

Grupa Uderzeniowa Wschód - wystąp!


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem. Mam pomysł na drogę powrotną. Otóż można wracając zajechac do Bochni i zejść pod ziemię, soli nazbierać. Alternatywą jest Muzeum Browarnictwa w rzeczonym mieście i ładny rynek.

Natomiat niedziela 25 kwietnia jest dniem święcenia motocykli na Jasnej Górze, co daje pretekst do wizyty w Częstochowie.

Czyli:

- środa wieczorem wyjazd z Warszawy do Krakowa :crossy:

- czwartek rano zbiórka chorągwi i wyjazd do Budapesztu :crossy:

- czwartek w południe zajęcie Budapesztu i rozpoczęcie turystyki pieszej :flesje:

- piątek od rana do wieczora turystyka piesza :flesje:

- sobota rano wyjazd do Bochni: kopalnia :eek: muzeum :icon_eek: nocleg :cool:

- niedziela rano msza na Jasnej Górze,

- niedziela po mszy rozjazd do domów :notworthy:

 

Czekam na wnioski i propozycje.

 

HKK

Mały OT.Muzeum browarnictwa znajduje się w Brzesku.15km od Bochni.

25.04 jest rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Małej/kierunek na Rzeszów jakieś 80km od Brzeska.Jest to drugie co do wielkości rozpoczęcie, po Częstochowie.Polecam,warto trochę dołożyć km.A co do rzeczonej ,to Częstochowa jest bodajże 18.04.Chyba że się coś zmieniło w dosłownie ostatniej chwili,ale pewnie bym o tym wiedział.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, do Ciebie apeluję osobiście - zmień sobie i nie tylko sobie plany na kwiecień i powoli zacznij się pakować.

Nie bądź taki spryciul, forum AT ma zdaje się zlot tydzień później... A ADVRider własnie wtedy... :banghead: Notabene zmieniłbyś już ten złom na jakiś porządny motocykl ;)

 

Ale jak Spławik jedzie to... zaczynam się łamać :icon_mrgreen: Wężykiem panowie wężykiem :crossy: A że Wzgórze Gellerta się poznało wcześniej to opcja z kelnerkami brzmi.... no właśnie :notworthy:

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały OT.Muzeum browarnictwa znajduje się w Brzesku.15km od Bochni.

25.04 jest rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Małej/kierunek na Rzeszów jakieś 80km od Brzeska.Jest to drugie co do wielkości rozpoczęcie, po Częstochowie.Polecam,warto trochę dołożyć km.A co do rzeczonej ,to Częstochowa jest bodajże 18.04.Chyba że się coś zmieniło w dosłownie ostatniej chwili,ale pewnie bym o tym wiedział.pozdr

Dzięki. Weźmiemy pod uwagę :buttrock:

W Częstochowie byłem już kilka razy, więc chętnie odwiedzę inne sanktuarium, zaś do Brzeska też bym zajechał :flesje:

 

HKK

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wstępnie się pisał na wyprawę. Mam nadzieję na wczesną wiosnę i to, że będę miał okazję popracować nad techniką jazdy. W przeciwnym wypadku będę się zabierał z chorągwią rowerzystów.

Edytowane przez -lisio-

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wstępnie się pisał na wyprawę. Mam nadzieję na wczesną wiosnę i to, że będę miał okazję popracować nad techniką jazdy. W przeciwnym wypadku będę się zabierał z chorągwią rowerzystów.

Pojedziesz w chorągwi Absolwentów Nowych Ciężkich :crossy: Zapraszam :buttrock:

 

A tu mamy namiary na jeden z punktów turystyki pieszej:

http://www.youngtimer.pl/board/viewtopic.php?id=5708

Zabytkowe Ikarusy :lalag:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wstępnie się pisał na wyprawę. Mam nadzieję na wczesną wiosnę i to, że będę miał okazję popracować nad techniką jazdy. W przeciwnym wypadku będę się zabierał z chorągwią rowerzystów.

W tej samej chorągwi to i ja bym się musiał poruszać.Chyba że jest jakaś chorągiew motorowerzystów ;)

Obserwuje temat,na razie nie chce sie dopisywac....bo nie wiem co bedzie jutro a co dopiero w 2010 :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korepetycje z przedmiotu "podryw na wyjeździe", dla początkujących uczestników wyjazdu, prowadzi Rebel z Baryłem. Zaliczenia u Andrzeja Gwiazdy :lalag:

Zostałem przywołany do tablicy przez Kamandira więc czuję w obowiązku :bigrazz:

Obserwuje temat :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pisze, a co mi tam :)

Mam nadzieję że 'imbryk' będzie gotowy do kwietnia

wymiana łożysk główki ramy, linek sprzęgła gazu prędkościomierza, zdobycie bocznych stelaży pod kufry + kufry, zestawu napędowego itp.

Ale to na warsztacie się zrobi :)

 

Tylko, że ja gringo więc szybko nie polecę :)

 

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Co do noclegu, to moja propozycja wygląda następująco:

- musimy mieć choćby zgrubną listę uczestników wyjazdu,

- każdy widniejący na liście deklaruje, czy chce spać pod namiotem czy pod dachem,

- nie mam jeszcze rozeznania, co do kosztów noclegu w Krakowie, Budapeszcie, Bochni.

Zatem prosze o nadsyłanie propozycji noclegów, biorąc pod uwagę możliwośc przyjęcia wiekszej liczby osób przez dane miejsce. W Wilnie było komfortowo, gdyż Przemek namierzył Dom Polski, który nie tylko pomieścił nas w sporej liczbie, ale dał zamknąć motocykle na noc na podwórzu.

Działajmy!

 

HKK

 

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...