Skocz do zawartości

Bieszczady wiosna


bigboykr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Wy tu deliberujecie czy jechać czy nie, a ja właśnie wróciłem.

Macie tutaj link do naszych zdjęć.

http://picasaweb.google.com/leon.1981.krk/...owyWPolanczyku#

 

Uważajcie, bo na trasie są zerwane trzy mosty.

Dwa da się przejechać przez zapory z piasku ale niestety trzeci trzeba objechać.

 

Pozdrawiam i udanego wyjazdu.

PS.

W najbliższy weekend jadę do Warszawy na protest (wiecie akcja autostrada...), a potem na mazury, jeśli jest ktoś chętny zapraszam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyruszam 10 ale do Nowego Targu. Tam runda, nocleg i 11 może wam pomacham w Bieszczadach. Nocujemy w Cisnej, więc za pewnie gdzieś się spotkamy w przelocie.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Wy tu deliberujecie czy jechać czy nie, a ja właśnie wróciłem.

Macie tutaj link do naszych zdjęć.

http://picasaweb.google.com/leon.1981.krk/...owyWPolanczyku#

 

Uważajcie, bo na trasie są zerwane trzy mosty.

Dwa da się przejechać przez zapory z piasku ale niestety trzeci trzeba objechać.

 

Pozdrawiam i udanego wyjazdu.

PS.

W najbliższy weekend jadę do Warszawy na protest (wiecie akcja autostrada...), a potem na mazury, jeśli jest ktoś chętny zapraszam.

Ale jak widać, bez przygód się nie obeszło. Jakieś problemy z ładowaniem? Nie mówię o wieczorze, bo na stole bateria odpowiednia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak widać, bez przygód się nie obeszło. Jakieś problemy z ładowaniem? Nie mówię o wieczorze, bo na stole bateria odpowiednia ;)

 

Cześć!

Ładowanie ok tylko po prostu padła bateria i to tak nieszczęśliwie, że w momencie, kiedy byłem spakowany i chciałem ruszać.

Odpaliłem od kabli a potem na pych.

Był moment nawet za Bochnią, kiedy chciałem zrezygnować, ale koledzy, towarzysze podroży wsparli mnie technicznie, więc kontynuowałem i obyło się bez większy przygód.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Wy tu deliberujecie czy jechać czy nie, a ja właśnie wróciłem.

 

Uważajcie, bo na trasie są zerwane trzy mosty.

Dwa da się przejechać przez zapory z piasku ale niestety trzeci trzeba objechać.

 

Pozdrawiam i udanego wyjazdu.

 

Spoko, nie zastanawiamy się, tylko jedziemy. :crossy:

A możesz podać dokładnie gdzie były te zerwane mosty?

 

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga była nieprzejezdna w trzech miejscach w okolicy Jasła, chyba na odcinku: Kołaczyce - Jasło - Krosno. W weekend udało nam się w dwóch miejscach przebić motocyklami, ale jak zaczną się prace naprawcze i to może być niemożliwe. Dobrze mieć przy sobie mapę i w razie czego zrobić objazd okolicznymi wsiami.

 

Mimo wszystko nasz wyjazd udał się w 100%. Co do planowania, to co tu planować? Planować można np dwutygodniową trasę do Hiszpanii, a nie 600km w weekend. Na pomysł wyjazdu wpadłem o godzinie 21 w piątek, wyjechaliśmy w sobotę po południu , organizacja ograniczyła się do kilku telefonów, umówienia się o której i skąd startujemy oraz do rezerwacji noclegu w pierwszym lepszym pensjonacie który pokazało Mars'owi google. Pamiętajcie - spontany są najlepsze! :)

 

Mniej planowana, więcej latania życzę! :)

Edytowane przez leon_krk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej planowana, więcej latania życzę! :)

 

spokojnie, jakoś sobie radzimy. jak trzeba spasować rozkład jazdy dla kilku osób pracujących wedle kompletnie różnych systemów zatrudnienia, plus ew. zobowiązania rodzinne, to bez zaplanowania wyjazdu można sobie co najwyżej na herbatkę wyjść. na trawnik

sprzęty w międzyczasie bynajmniej się nie kurzą, więc wszystko w porządku

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po wycieczce.

Dojazd przez Nowy Sącz i Duklę. Na miejscu duża i mała pętla bieszczadzka zaliczona. Powrót przez Słowację.

Było rewelacyjnie :crossy:

Fotki już za chwilę.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, którzy byli dziękuję. Ci, co nie byli...

 

Fotki z wyjazdu: Fotki

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie było nudno, zimno, padało cały czas... a bez sensu ;)

W dodatku jak nie guma to ktoś zgubił lakier (bo za szybko zapitalał ;) ) komuś się owiewka naderwała... tylko niemiecka maszyna nic sobie nie zepsuła - nudna jest... choć tyle, że zjadła trochę oleju dla przyzwoitości ;)

A na powaznie to było super :D a do mojego sąsiada to chyba pójdziemy na grila ;)

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No włąśnie... moze by w końcu zmienić wątek?

 

...Tylko czy jest po co? We czwórkę, to się mozemy umówić przez telefon :icon_razz:

 

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tylko czy jest po co? We czwórkę, to się mozemy umówić przez telefon :icon_razz:

 

Dokładnie. Na forum można podać info na etapie rezerwacji noclegów, może ktoś będzie chętny i się dołączy.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpy to raczej nie ale jest plan zaliczenia we wrześniu Sudetów :)

 

taaa..? a to mnie przy tym nie było :rolleyes:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...