Skocz do zawartości

Bieszczady wiosna


bigboykr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszua - te krzaczki, robaczki itp.... no jednak wolę czołgi ;)

 

I tym oto sposobem wszyscy będą zachwyceni oglądając czołgi. Nikt nie będzie marudził, bo sobie przypomni, że mogło być duuużo gorzej. ;)

 

 

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu nocowalem w Komanczy w agroturystyce zaraz po wjezdzie z zachodu po prawej stronie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim posypią się na mnie gromy, że to za wczesnie planować itd itp to juz wyjasniam.

Chciałbym wiedzieć, czy ktokolwiek chciałby się wybrać na któryś weekend majowy (ale nie 1-3 maja) w Bieszczady. Jeśli ktoś się zgłosi (teraz czy później) to będę to planował jakoś dokładniej. Jesli chętnych będzie brak to pakuje graty na moto i pojadę tak jak mi bedzie pasowało :P

zalożenia:

- wyjazd z Krakowa w piątek przed południem, dojazd na miejsce i znalezienie gdzies noclegu;

- sobota - mala, duza pętla, (Wujskie Tyrawa koniecznie) i co tam się jeszcze uda;

- niedziela - powrót do Krakowa albo "normalnie" albo przez Słowację i objazd Tatr.

Noclegi: raczej w domkach albo agroturystyka. Ceny w miare niskie a nie trzeba taszczyć namiotu.

Jeśli wyjazd wypali i ewentualna ekipa przypadnie sobie do gustu to jest to wstep do wyjazdu na Mazury w sierpniu lub wrześniu (4-5 dni).

Na zgłoszenia czekam do kwietnia :P

A no i najwazniejsze - jeżdzę po asfalcie (cebra się na szutry nie nadaje, no chyba, że zmienię moto do tego czasu :P), jeżdzę SPOKOJNIE i rozważnie, nie interesuje mnie schodzenie na kolano na drogach publicznych. Nie wymagam, żeby kazdy zwalniał do mojego tempa czy tempa najsłabszego (jakby co to ja zwolnię) ale juz w założeniach nie chciałbym, żeby ktokolwiek miał pretensje, że w grupie jedzie ktoś wolniej od reszty i ten ktoś jest "bee".

Temat do przemyslenia, czasu jeszcze jest duzo. Mam nadzieję, że wystarczająco duzo, żeby moja chora noga się naprawiła.

Dobrze , że planujesz wcześniej. Ja zawsze planuję wszystkie wypady po ...Bieszczadach.Są dla mnie najważniejsze. Czasami nawet cztery razy do roku. :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Oj coś widzę że temat ucichł, coś wiadomo dalej co i jak ??

 

No właśnie. Przydałoby się już jakoś konkretnie datę ustalić. No i co robimy z noclegami.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data juz padła wcześniej. Wyjazd w piątek 21-go maja a powrót w niedzielę 23-go.

Co do noclegów to wiemy, że śpimy w jakichś domkach albo agroturystyce. Żeby cokolwiek zaklepać trzeba wiedzieć ile jedzie osób i zrobić jakąś przedpłatę.

Co do ilości osób to może zróbmy listę (niech każdy się dopisze) ale tylko takich osób, które jadą "na bank" i deklarują chęć wpłacenia zaliczki (bez sensu cos zarezerwować i później zostać w Krakowie z wykupionym spaniem w Bieszczadach).

To tak: do końca pierwszego tygodnia kwietnia prosze o wpisanie się osób, które jadą i są chętne na przedpłatę w celu zorganizowania noclegów. Jak będę znał ilośc osób to coś wyszukamy optymalnego.

To jedziemy:

1. BigBoyKR

2. ...

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data juz padła wcześniej. Wyjazd w piątek 21-go maja a powrót w niedzielę 23-go.

No to się wykazałem z tą datą ;)

 

To jedziemy:

1. BigBoyKR

2. Horb

 

 

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jedziemy:

1. BigBoyKR

2. Horb

3. Sihaja

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedziemy:

1. BigBoyKR

2. Horb

3. Sihaja

4. jeszua

 

Hmmm.... coś mi ten skład przypomina ;D

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...