Skocz do zawartości

Tarcze hamulcowe do GPZ 500s


jimi11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byly rozne wydziwnienia - z jedna tarcza, z jednym wydechem etc. Szukam uzywanych, ale nie zjechanych.

zastanów sie dobrze bo cena jest przyzwoita a kupno używek może skończyć sie tym że pieniądze wydasz i dalej będziesz bez tarcz ( krzywe , z rowami jak po pługu itp. ) nikt nie wymienia tarcz jak są dobre chyba że motor na żyletki po strzale , ale szukasz przednich wiec mała szansa na dobre .

http://cgi.ebay.pl/KAWASAKI-GPZ500-GPZ-500...=item20ae3cf0c1

pozdro

Edytowane przez morris35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanów sie dobrze bo cena jest przyzwoita a kupno używek może skończyć sie tym że pieniądze wydasz i dalej będziesz bez tarcz ( krzywe , z rowami jak po pługu itp. ) nikt nie wymienia tarcz jak są dobre chyba że motor na żyletki po strzale , ale szukasz przednich wiec mała szansa na dobre .

http://cgi.ebay.pl/KAWASAKI-GPZ500-GPZ-500...=item20ae3cf0c1

pozdro

 

To nie sa tarcze od tego motocykla.

Uzywanych tarcz za 1/3 wartosci motocykla mi sie nie oplaca kupowac :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

podaj mi dokladna srednice zewnetrzna i rozstaw srub Twoich tarcz. mam sporo ladnych egzemplarzy z roznych wersji GPZtki. w sumie to urzadza mnie tylko srednica zewnetrzna, bo mam same GPZty.

 

ze tak powiem oprocz niskiej ceny dorzuce Ci forumowa gwarancje, bo nie chce tutaj zostac zbesztany. Ceny mega fajne.

 

mozesz w temacie, mozesz na PW.

 

pzdr:)

 

 

 

aaa, sa to tarcze na ogol z pozacieranych motocykli, wiec wykluczam opcje ich wykrzywienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...