Skocz do zawartości

GSXRowcy łączmy sie


Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie mi brzmienie i sila glosu sie podoba i jest w sam raz tylko chce ta przelotowke miec tak zeby od czasu do czasu zalozyc na jakies wyglupy albo zloty a normalnie to na serji bede jezdzil. Jak da sie to zrobic bez wiekszych problemow i po malych kosztach to zrobie a jak nie to zostane przy tym co mam bo i tak jest zajebiscie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chlopaki tu w IRL zyc nie dawali przez ten fabryczny tlumik, hehehe :)

Ale nawet jak ogladam zdjecia 1000 k9 to wszytko jest ok, ale te tlumiki troche szpeca cala sylwetke. Nie dosc, ze duze to jeszcze z dwoch stron.

Dla mnie tlumik fajnie wyglada jak jest schowany pod siedzeniem jak np w R1.

 

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponizej 7 jeszcze nie zszedlem. A zmienilem puche bo ten seryjny komin wygladal strasznie, raz ze srebrny a dwa ze duzy. Teraz zalozylem Scorpiona karbonowego i o polowe mniejszego od seryjnego.

Pzdr

ale wniewy** tego zjebanego zawora :icon_razz:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitersky to rzeczywiscie kwestia gustu bo dla mnie wydech w K7 jest najladniejszy z wszystkich seryjnych jakie istnieja, dlatego tez nie kupilem K8 bo tam juz to spieprzyli

 

bibor dla mnie krotki wydech jest ladniejszy i praktyczniejszy od tych pod zadupkiem, coprawda nie mialem okacji jezdzic dluzej takim sprzetem ale slyszalem juz wiele opinii na ten temat ze w cieply dzien to jajka na twardo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak da sie to zrobic bez wiekszych problemow i po malych kosztach to zrobie a jak nie to zostane przy tym co mam bo i tak jest zajebiscie

To może potrzebujesz poprostu "megafon" ?? Hmm, jestem ciekaw jak te wydechy (o ile to wydechem można nazwać) typu megaphone są zrobione, czy to jest zwykły pusty lejek czy jednak jest coś w środku i komin trzeba dostosować do motocykla... Od dawien dawna były tu burzliwe dyskusje czy głośny wydech to można od tak sobie samemu zamontować czy trzeba dopasować do moto lub moto do wydechu...Ja w Hayce mie czuje różnicy czy to orginalne kominy czy sportowe, jedynie efekt akustyczny, ani spadku ani przyrostu mocy nie odczułem ... pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitersky to rzeczywiscie kwestia gustu bo dla mnie wydech w K7 jest najladniejszy z wszystkich seryjnych jakie istnieja, dlatego tez nie kupilem K8 bo tam juz to spieprzyli

 

Naprawdę nie kupiłeś K8 tylko ze względu na komin? :icon_mrgreen:

Dla mnie również K7, to najładniejszy gixxer, a lift z '08 z początku kompletnie nie przypadł mi do gustu aczkolwiek zaczynam się przekonywać, szczególnie, widząc go na żywo.

Mając na myśli lipne kominy w suzukach raczej chodziło mi o walory w większości akustyczne, choć seryjne puszki na przykład w K4, to dla mnie nieporozumienie. Wygląda jakby coś odstawało tam z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy te kominy co o nich mowisz to chodzi ci chyba glownie o te z jardine. Wygluszenie w sodku jest o ile mozna to tak nazwac :) ale to jest sciagane. Wklada sie od gory takie kolko co zmniejsza srednice przelotu. Cos tam wyglusza ale nie spodziewaj sie niewiadomo czego. Myslalem tez o kupnie tego ale jednak wole zostac przy oryginalnym bo tamto to juz strasznie po uszach daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

p A q DZIĘKI WIELKIE za odpowiedz i za link do instrukcji :) juz myslalem ze nikt mi nie odpisze...

 

 

P.S. mi tez sie wydaje wlasnie ze przy 104* C powinien zalaczyc sie wentylator (przynajmniej tak mialem w vfr 800 i brat w XX-ie) ale zagrzałem go do 107* C i sie nie załączył... dlatego właśnie chciałem zerknąć do instrukcji przy ilu stopniach powinien sie załączyć ale nie napisali tam o tym. jedyną informacje jaka znalazlem to że jeżeli temp. cieczy chłodzącej osiągnie 120*C należy zgasić silnik i poczekać aż spadnie poniżej tych 120*C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...