Skocz do zawartości

Koszty Rejstrowania Mz!!


Budzik-WGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heh, z tą ceną do 1000 jest jeszcze 1 wał (ja kupiłem za 1500 ale na umowie 950):

 

jak jest na umowie ponad 1000 to od czasu opłacenia umowy masz bodaj 2 tygodnie na zarejestrowanie, a jak poniżej 1000 to bez ograniczeń. ja też miałem problemy z umową bo spisałem umowe z gościem którego oczywiście na dowodzie nie było (klasyczna sytuacja) i w urzędzie nie chcieli przyjąć, powiedzieli, że musi być ciągłość i potrzebna jest OPŁACONA umowa gościa z dowodu i gościa od którego kupiłęm lub ksero tej umowy. koleś przesłał mi xero tej umowy i spoko, wszystko sie udało załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh' date=' z tą ceną do 1000 jest jeszcze 1 wał (ja kupiłem za 1500 ale na umowie 950):

 

jak jest na umowie ponad 1000 to od czasu opłacenia umowy masz bodaj 2 tygodnie na zarejestrowanie, a jak poniżej 1000 to bez ograniczeń. ja też miałem problemy z umową bo spisałem umowe z gościem którego oczywiście na dowodzie nie było (klasyczna sytuacja) i w urzędzie nie chcieli przyjąć, powiedzieli, że musi być ciągłość i potrzebna jest OPŁACONA umowa gościa z dowodu i gościa od którego kupiłęm lub ksero tej umowy. koleś przesłał mi xero tej umowy i spoko, wszystko sie udało załatwić[/quote']

 

Jeśli chodzi o terminy opłacenia umów to olej to...odsetki są na tyle małe że nie ma sie czym przejmowac..ja jak opłacałem umowe to zapłaciłem odsetki w kwocie...1.40zł bodaj za 4 albo 5 miesięcy zwłoki juz dobrze nie pamiętam.. :mrgreen: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie zdaje ż Nip nie jest potrzebny, jak sprzedawałem Simka to nie wpisałem Nipu na Umowie i nic się nie stało, ale znowu przy kupnie Mz klient od którego brałem Etke chciał Nip, jak swoją rejestrowałem to zapłaciłem 50 zł bo blacha była dobra a też myślałem że wydam ok. 150zł 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

 

Mam inne pytanie. Mam umowe kupna sprzedazy do moto ale nie ma numeru PESEL i numeru dowodu sprzedajacego. Macie moze jakis pomysl co ztym zrobic... poza ciaglymi i uporczywymi probami namowienia poprzedniego wlasciciela do podania tych danych ?? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...