Skocz do zawartości

Dysze Dynojet


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W związku z chęcią podniesienia chociaż minimalnie mocy w mojej R6 zastanawiam sie nad dyszami Dynojet. Opłaca sie robić takie rzeczy patrząc na stosunek ceny do tych paru koników więcej? Może wiecie w jakich cenach oscylują takie zestawiki? :smile: Dodam że posiadam filtr K&N oraz sportową końcówke Mig'a.

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego nie kupował, miałem to w zx7r i paliła 10 litrów - teraz pali 6, a mocy jakoś nie czuje żeby wielce ubyło. Dodatkowo zalewała sie jak chciałem dynamicznie ruszyć. Mozliwe że to wina zestrojenia nie wiem, w każdym razie teraz mam gaźniki przełożone ze sprzęta bez modyfikacji i smiga super. Ja nie polecam.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same dysze dadzą tylko większe spalanie.

Aby przeróbka miała sens należało by zmienić:

- filtr powietrza na K&N lub BMC (większa ilość powietrza)

- przynajmniej sam tłumik końcowy na przelotowy

- dopiero odpowiednio dobrane dysze Dyno-Jet (często występuje kilka zestawów)

 

Koszty przeróbki i strojenia są dość spore jak na uzyskany przyrost mocy i momentu oraz spalanie niestety wzrasta nawet do 11l/100km.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to troche inna liga ale mój mój znajomy kilkakrotnie miał przyjemność porównywać swoje możliwości na starcie ze świateł z Warriorem, który założone Dynojety. On śmiga zbudowanym przez siebie streetem z lekko wyciągniętym silnikiem od Bandita 1200 w ramie GSXR i ze zmienionym zawieszeniem. Wydawało mu sie że nic mu nie da rady ze startu...a tu niespodzianka, Warriora dognał dopiero przy wyższych prędkościach (już dokładnie nie pamiętam). Spalanie podobno rzeczywiście wzrosło znacznie w tym Warriorze ale przyrost mocy odczuwalny był.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...