Skocz do zawartości

Moja wymarzona Hondzina XBR 500 i Wuecha finalnie wyremontowane :)


michal_op
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się pochwalę (a raczej chodzi o to aby się dokładniej przedstawić ;) )

 

Ja i Hondzina - zdjecie wykonane 14.11.2009 - piękna pogoda jak na listopad!! :crossy: :

 

XBR 500 po remoncie, okolice góry św. Anny

 

Udało mi się już od maja nawinąć wokół komina 2,5kkm od remontu (dwa wyjazdy do Gliwic, Wrocka, kotliny Kłodzkiej - no i pamiętny powrót do Opola o 3 w nocy na A4 - bezcenne :D)

 

A nie musiało być tak pięknie ponieważ XBR'ka jeszcze w kwietniu wyglądała tak :

 

W trakcie remontu - bez głowicy :(

 

Ale dzięki spoko mechanikowi z Wrocławia (dzięki Łukasz!! ) udało się naprawić i odświeżyć motor i teraz pozostaje już tylko śmigać!

 

Mój kolejny powód do dumy to wyremontowana przeze mnie WSK125 (M06 B3) - wersja "City" - z migaczami :D - która to śmigałem w 2008 przez 2 miechy po zrobieniu prawka. To brzmi zapewne nieprawdopodobnie w 2009r roku ale rzeczywiście tak było.

 

Wuecha na Polskajazda

 

Chętnie opisał bym perypetie z remontu tych maszyn ale nie wiem czy wypada mi się tak rozpisywać w drugim poście. W razie czego służę radą odnośnie XBR - bo wiem że trochę tych sprzętów się w PL pojawiło (pozbierałem trochę materiałów, instrukcji).

 

Pozdrawiam i szerokości dla tych dla których sezon się jeszcze nie zakończył. :crossy:

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...