Skocz do zawartości

Membrana w waszych ciuchach


Joajer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam HG Tricky II z Gore-texem, buty z gore i rekawice z gore. Nie przemakam na deszczu ale w ulewy czasem gdzies cos wcieknie. W upały czlowiek poci sie i na golasa wiec nie oczekujmy od membrany, ze bedzie chłodziła. Powietrze sie dostaje do srodka ale jak jest gorace to nic nie pomoze tylko klimatyzacja. Najgorzej jak sie stoi ale jak juz jade to potrafi wydmuchac goraco nawet w upały. Polecam Gore-Tex, chyba nic lepszego nie wymyslono na razie. Miałem kiedys HG z Sheltexem i bylo znacznie gorzej niz w gore-tex. Oczywiscie Hein Gericke z Gore jest dwa razy drozsze od tych z Sheltexem ale warto dopłacic. Mysle jeszcze o spodniach z odpinanymi nogawkami. Latem jak sie zejdzie z motoru i zaczyna łazic to by bylo idealne. STR ma takie gacie i z Triumpha znalazłem ale niestety nie sa z Gore-texem. Moze ktos zna takie spodnie z gore? Z gory dziex za podpowiedz :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Membrana Raintex w ciuchach Macny (kurtka, spodnie, rekawice).

 

Podczas dlugotrwalej jazdy w deszczu (a kurtka nawet podczas burzy) calkowicie suche.

Chociaz odziez po takiej jezdzie wazy przynajmniej dwa razy wiecej :P

 

Co do potliwosci to sie nie wypowiem, poniewaz na cieple dni mam ciuchy bez membran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ja w szmatexach Reusch mam R-TEX , nie spocisz sie nawet w lato mimo ze bywa w nich gorąco ( czarne i ciezkie) , nie przemakalne ( trafilo sie czasem paredziesiat km w ulewie i nic nie przemoklo). Poki co najlepiej dzialaja z tego co mialem w tanszych szmatach z membrana ala worek.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

C-Change niedługo ma się pojawić w produktach firmy Richa i ponoć ma kosztować znacznie mniej niż obecnie w BMW. Sam pomysł z termoadaptowalnością membrany jest na nasz klimat naprawdę fantastyczny.

Już jest ;-) pozostaje czekać na porządny test lub czyjeś wrażenia z szyszkowatości tej membrany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...