Skocz do zawartości

NEW CB1000R ;-)


Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiem Ci tak - ja bym bral Hondę, chociażby ze względu na niską awaryjność i sprawnie działającą sieć dilerską (czytaj: na zamówione części nie czeka się 2 tygodnie).

 

 

czesc :biggrin: sugerujesz HONDE jako marke ,a nie jako model o ktorym mowa ?!

szczerze zakochalem sie w nowej CB1000 :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem zmienić w opisie swoje moto wcześniej był hornet 900 a teraz jest cb1000r. Krótko mówiąc hornet 900 to też wspaniała maszyna ale cb1000r jest zupełnie inny pod każdym względem. Jeździłem na różnych motocyklach ale ten nie ma porównania jeździ się jak rowerem, jest cholernie poręczny czego brakowało mi w HH900, a do Z1000 nie ma co porównywać chyba że ten nowy model będzie w jakiś sposób lepszy

Edytowane przez pumabit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem zmienić w opisie swoje moto wcześniej był hornet 900 a teraz jest cb1000r. Krótko mówiąc hornet 900 to też wspaniała maszyna ale cb1000r jest zupełnie inny pod każdym względem. Jeździłem na różnych motocyklach ale ten nie ma porównania jeździ się jak rowerem, jest cholernie poręczny czego brakowało mi w HH900, a do Z1000 nie ma co porównywać chyba że ten nowy model będzie w jakiś sposób lepszy

 

 

dlaczego nie ma co porownywac do Z1000 ??? .wygladaja podobnie ,czytalem opinie o Kawie ze to super model :bigrazz:

p.s. a tobie zazdroszcze tego tysiączka :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu to podobna stylistyka chociaż przy tworzeniu wyglądu CB1000r były odpowiedzialne europejskie osoby dokładnie włosi i przez to ten moto bardziej się wyróżnia. Technicznie to CB1000r ma większe tarcze hamulcowe grubsze lagi ramę z alu. Znaczna różnica jest w prowadzeniu CB prowadzi się znacznie łatwiej w zakrętach. Z wyborem czy brać zeta czy CB nie miałem problemu. CB ma bardzo dużo z bladego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu to podobna stylistyka chociaż przy tworzeniu wyglądu CB1000r były odpowiedzialne europejskie osoby dokładnie włosi i przez to ten moto bardziej się wyróżnia. Technicznie to CB1000r ma większe tarcze hamulcowe grubsze lagi ramę z alu. Znaczna różnica jest w prowadzeniu CB prowadzi się znacznie łatwiej w zakrętach. Z wyborem czy brać zeta czy CB nie miałem problemu. CB ma bardzo dużo z bladego :cool:

 

 

nowa Kawa tez ma rame z alu, CB ma 310mm tarcze ,Kawa 300mm generalnie bardzo podobne :bigrazz:

 

ale masz ,wiec ty jestes wiedzacy :bigrazz: .mowisz zadowolony jestes jak kur.... mać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.mowisz zadowolony jestes jak kur.... mać ???

Jestem zadowolony jakbym miał znowu wybierać to znowu byłoby na korzyść CB chociażby ten jednoramienny wahacz i kształt felg normalnie poezja :cool: . Ciekawe jak jest ze spalaniem w zecie 1000 bo Z750 ma ogromny apetyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony jakbym miał znowu wybierać to znowu byłoby na korzyść CB chociażby ten jednoramienny wahacz i kształt felg normalnie poezja :cool: . Ciekawe jak jest ze spalaniem w zecie 1000 bo Z750 ma ogromny apetyt.

 

 

niby Z1000 tak jak pokazuja testy spalanie ma zblizone do CB1000 ,ale ile moglby palic wiecej skoro silnik,waga,itp sa bardzo podobne :bigrazz:

kur...duzo bym dal zeby smignac ktoras z nich :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 2010 to brałbym CB w malowaniu czerwonym :cool: . Ciekawe jak się jeździ nowym zetem szkoda że go tak przebajerzyli, ale o gustach się nie dyskutuje.

 

 

sluchaj ...nie kus bo pojde i kupie :bigrazz: :bigrazz: :bigrazz:

 

akurat mam ta czerwona CB1000 na pulpicie ...wyglada zejabiaszczo :bigrazz:

p.s. ale Kawa tez niczego sobie i Kawa jak to Kawa wyroznia sie z tlumu ,a dla niektorych to wazne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...