Skocz do zawartości

Afganistan


STIFF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już było to nie bijcie ale dla mnie bomba, wczoraj na to trafiłem i czytałem do 3 w nocy. Absolutnie powalająca relacja człowieka z Krakowa

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=504942

Z pewnoscia relacja ciekawa ale ja nie umiem angielskiego wiec sobie tylko zdjecia zobaczylem :bigrazz:

 

ps. ja bym tam nie pojechal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega szacunek :clap: :clap: :icon_eek:

Zajebista wyprawa,wszyscy lataja po Francjach,Wlochach,Hiszpaniach-Alpach,Turcjach itd,a tu prosze....tak odlegly kraj i nikt poza wojskowymi by nie myslal tam pojechac.

 

:flesje:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki piękny kraj a non stop wojna w nim i te góry - nie dziwie się ze ruski i jankesi dostali/dostają w Afganistanie w dupę

 

...o tym samym myslalem, gdy fotki ogladalem - jest sie gdzie chowac i partyzancko dzialac, no nie?

 

Szkoda, ze w wielu tak pieknych miejscach na swiecie tocza sie niszczace wszystko wojny... tym bardziej podziwiam przez to tych, ktorzy udali sie w tamte rejony 'w celach turystycznych'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu prosze....tak odlegly kraj i nikt poza wojskowymi by nie myslal tam pojechac.

 

:flesje:

 

 

Wojacy to mają :buttrock: zwiedzą egzotyczne kraje, poznają ciekawych ludzi ... i ... mogą ich ... (dopisane) zabić.

My, zwykli motocykliści co najwyżej możemy zwiedzać, poznać i cmoknąć w **

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojacy to mają :buttrock: zwiedzą egzotyczne kraje, poznają ciekawych ludzi ... i ... mogą ich ...

My, zwykli motocykliści co najwyżej możemy zwiedzać, poznać i cmoknąć w **

 

Zbycho rzeczywiscie zle sie wyrazilem.WOjacy nie chca tam jezdzic,a musza.Motocyklisci nie musieli a chcieli ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, wojacy tez nie musza. Chca kasy i przygody to jada.

 

Sambor jak zwał tak zwał,ja jestem pod PRZEOGROMNYM wrażeniem waszej wyprawy!Ogromny Szacunek :buttrock: :clap:

Chociaz to nie pierwsza wasza wyprawa-z ktorej relacje śledzę z zapartym tchem :flesje:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, wojacy tez nie musza. Chca kasy i przygody to jada.

Kolejny raz oglądam Twoją wyprawę z podziwem i ogromną chęcią zobaczenia tego co Ty. Dzięki za świetne fotki, które choć trochę przybliżają ducha takich wypraw.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia niesamowite ... Zapewne zostawiłbym motocykl i zaczął się tam wspinać ;d

PS. Ile kosztowała ta pasjonująca wyprawa?

 

5400 zl. Z wizami i przelotem. Powodzenia ;)

Mam nadzieje ze w grudniu będzie gotowy film z wyprawy. Long way round to nie bedzie - nie plakalismy wieczorami w namiotach. Ale to w koncu aktorzy, potrafia i to udawac ;)

Edytowane przez sambor1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...