Skocz do zawartości

tak sie sQUADA


Riki M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam .moja 'tragedia' zyciowa z motoryzacja hehe

 

bylem za granica(dlugi pobyt) jezdzilem samochodem czyli"B" mialem ochote ,kase na motocykl .ale nie mialem "A" ,wiec zdecydowalem sie na QUADA

kupilem nowke z salonu, zrobilem 1003km i sprzet stoi w garazu juz 3 lata .

w tym czasie zrobilem "A" heheh

 

 

p.s. ciekaw jestem jak kiedys puszcze ogloszenie sprzedam QUADA 2006 z salonu.jak nowy przebieg 1003km

 

hahhaahahhah nikt w to nie uwierzy ,mam racje ??? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .moja 'tragedia' zyciowa z motoryzacja hehe

 

bylem za granica(dlugi pobyt) jezdzilem samochodem czyli"B" mialem ochote ,kase na motocykl .ale nie mialem "A" ,wiec zdecydowalem sie na QUADA

kupilem nowke z salonu, zrobilem 1003km i sprzet stoi w garazu juz 3 lata .

w tym czasie zrobilem "A" heheh

p.s. ciekaw jestem jak kiedys puszcze ogloszenie sprzedam QUADA 2006 z salonu.jak nowy przebieg 1003km

 

hahhaahahhah nikt w to nie uwierzy ,mam racje ??? :bigrazz:

Quada bardziej sie rozlicza z motogodzin niż z kilometrów,ale te 1003 km to mało jak na 3 letni sprzęt.Jeśli stan idealny to ktoś kto się na tym zna właściwie oceni ten sprzęt podczas kupna i odpowiednio zapłaci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quada bardziej sie rozlicza z motogodzin niż z kilometrów,ale te 1003 km to mało jak na 3 letni sprzęt.Jeśli stan idealny to ktoś kto się na tym zna właściwie oceni ten sprzęt podczas kupna i odpowiednio zapłaci :wink:

 

 

 

zaomnialem dodac ze:

-homologowany, opony drogowe

-i te 1003km zrobilem tylko na drogach glownych

 

kur.... nawet oryginalna przyczepke mam ,to nie oferta handlowa tylko miala byc przestroga dla tych co szukaja substytutu w postaci QUADA ,zamiast wsiasc na prawdziwy motocykl !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moja lepsza polowa nie ma Kat.A ale tez odczöwala lekkie parcie na moto. I pewnego pieknego dnia zobaczyla w salonie Suzuki - Volusie ( C 800) - przerobionä na tricke do ktörej prowadzenia upowaznia Kat.B . W domu sprawdzila na internecie cene - 18 000€! i juz jej przeszlo. Pöki co sporadycznie robi za plecaczek. :biggrin:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moja lepsza polowa nie ma Kat.A ale tez odczöwala lekkie parcie na moto. I pewnego pieknego dnia zobaczyla w salonie Suzuki - Volusie ( C 800) - przerobionä na tricke do ktörej prowadzenia upowaznia Kat.B . W domu sprawdzila na internecie cene - 18 000€! i juz jej przeszlo. Pöki co sporadycznie robi za plecaczek. :biggrin:

Pozdro

 

 

ja sie wytedy napalilem jak psychol :bigrazz:

niech poloweczka zrobi 'A' i bedzie happy !

 

quady .trajki i cala ta pseudomoto (zaraz ktos mnie zje....ie) jest po to jak masz czasem dosyc latania na dwoch kolkach ,o samochodach nie wspomne

 

p.s. kobieta na motocyklu wyglada zajebiscie inaczej ma sie to do samochodow :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz quada jaki problem,sprzedaj i kup moto.Mogło być gorzej ,mogłeś przebalować kasę i dzisiaj nie miałbyś nic :biggrin:

 

 

mam kase na motor po zimie bede juz hasał .

 

 

p.s. a Quada to pier..... taka zabawka moze kiedys pojezdze po wertepach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obraż sie ale

1.podaj markę quada

 

quad znaczy tyle samo co samochód a samochodem jest 126p i jest też ferrari....sądząc po tym że masz jakąs tam przyczepkę i homologacje to kupiłeś jakiś badziew i teraz nie sprzedasz go za 1000 zł nawet....

 

mnie boli że piszesz cały czas quad zamiast podawać markę ktoś przeczyta taki temat i dojdzie do wniosku że quady są badziewne a nie są :D

 

nigdzie nie podałeś dlaczego 3 lata stoi.....sory ale zachowujesz jakbyś był moherowym beretem....atakujesz coś bez podania szczegółów za co po co dlaczego tylko głośno i dużo krzyczysz w myśl zasady, NIE a dlaczego ?? bo nie :D....

 

kupowanie pojazdu pod posiadanie prawo jazdy to też troche głupota skoro masz B i chcesz latać po terenie możesz motonga wozić na przyczepce albo zrobić A....

 

dobry quad z homologacją to skarb obecnie żadnego dobrego nie zarejestrujesz legalnie (chodzi mi o maszyny typu trx 400 raptor 660 ltz 400 renegade 700 wszelkie miśki (grizzly, big bear) itp) za to homologacje mają chyba wszystkie chinole oprócz 110 ccm więc to wskazuje co kupiłeś......

 

tylko miala byc przestroga dla tych co szukaja substytutu w postaci QUADA

 

sory ale jak czytam takie bzdury to serce sie kraja......

 

z mojego punktu widzenia quad w terenie ma w zasadzie większośc zalet w stosunku do cross/enduro

1.w każdej możliwej sytuacji (zakręt, prosta, podjazd, błoto) jest stabilniejszy

2.kciukgaz jest milion razy lepszym rozwiązaniem niż rolgaz bo balansując ciałem sćiskając manetke nie dodajesz/odejmujesz gazu...

3.łatwiej sie ląduje z skoków w zasadzie na bok sie nie wywalisz....

4.kręcenie bączków to dodatkowa adrenalina

5.generalnie da sie na nim robić wszystko co na moto + jeszcze więcej (jeśli chodzi o stunt ) no sory chyba tylko stoppie nie widziałem jak quadem robią, wheellie jest prostsze bo znowu odpada problem wywrotki na bok

 

gorszy od motocykla jest tylko w

-jest szerszy, nie pomiezy każde drzewo sie wciśniesz

-jest cięzszy i jak już cie nakryje to więcej szkód wyrządzi

-jest znacznie droższy (zdrowy przykład moto na którym można przyzwoicie latać po lesie czyli honda xr600 kosztuje 5-6tys zł quad do przyzwoitego latania po lesie to +/-10 tys )

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja marka suzuki 250z wersja angielska (kupiony w UK) moj niby ma 21KM

PRZYCZEPKA jak przyczepka normalna nowka kupiona w UK

nie rozwinalem tego tematu zeby zniechecac kogokolwiek do Quada .

sluchaj jak ja go mialem i jezdzilem po PL to ludzie patrzyli jak na cos z kosmosu .teraz to chinszczyzny fakt jest od groma

tylko chinski za 3 tys a za 30 tys to tez roznica

 

 

stoi z garazu bo jestem wciaz za granica i stad ten maly przebieg :biggrin:

 

pierwszy raz zobaczylem quada na miescie ( bylo to w Zurichu) chyba z 10 lat temu ale nawet teraz przy takiej ilosci sprzetu nie widzialem czegos podobnego

tamten quad byl chyba z 2x wiekszy od raptora 660. nie wiem co to bylo do dzisiaj

watpie ze samoroba z garazu :bigrazz: i wtedy powiedzialem sobie ze musze kiedys miec .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja marka suzuki 250z wersja angielska (kupiony w UK) moj niby ma 21KM

PRZYCZEPKA jak przyczepka normalna nowka kupiona w UK

nie rozwinalem tego tematu zeby zniechecac kogokolwiek do Quada .

sluchaj jak ja go mialem i jezdzilem po PL to ludzie patrzyli jak na cos z kosmosu .teraz to chinszczyzny fakt jest od groma

tylko chinski za 3 tys a za 30 tys to tez roznica

 

 

stoi z garazu bo jestem wciaz za granica i stad ten maly przebieg :biggrin:

 

pierwszy raz zobaczylem quada na miescie ( bylo to w Zurichu) chyba z 10 lat temu ale nawet teraz przy takiej ilosci sprzetu nie widzialem czegos podobnego

tamten quad byl chyba z 2x wiekszy od raptora 660. nie wiem co to bylo do dzisiaj

watpie ze samoroba z garazu :bigrazz: i wtedy powiedzialem sobie ze musze kiedys miec .

 

 

Mówisz i masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie jezeli kogos urazilem. idea tematu nie jest zniechecenie kogokolwiek do kupna quada,ale tylko szkic problemu z jakim ja sie osobiscie spotkalem tzn. myslalem ze quad bedzie super oddawal radosc z jazdy jaka daje motocykl .

 

frajda jest ! owszem ale calkiem inna. To jest FORUM MOTOCYKLISTOW wiec wyrazilem tylko swoja opinie odnosnie pojazdu ktory ma wiecej niz dwa kolka :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też mam Quada i to nie dla tego że nie chciałem prawka robić kat.A a dla tego że miałem kat.A i mi ją zabrali na 3 lata,po utracie kat.A stwierdziłem że nie wytrzymam 3 lata bez jazdy na jakimkolwiek sprzęcie po mieście i jedynym wyjściem było zakupienie Quada zarejestrowanego na pojazd samochodowy inny (kat.B) :cool: Quada nie sprzedam bo to niezła maszyna i daje dużo niezłych wrażeń z jazdy,jest to KFX 700 V force ma 60KM i niezły moment obrotowy bo to w 2wu cylindrowej Vce i dla tego sprzęta jazda na dwóch kołach to nie problem a najbardziej ulubioną zabawą sa drifty na asfalcie i do tego niezle pali laczki :icon_twisted:

3 lata już mineły a ja na prawko się nie wybieram,posiadam jeszcze motocykl crossowy i jazda po torze tym sprzętem też mi się podoba i na drogi publiczne mnie już nie ciągnie ;)

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Quada i to nie dla tego że nie chciałem prawka robić kat.A a dla tego że miałem kat.A i mi ją zabrali na 3 lata,po utracie kat.A stwierdziłem że nie wytrzymam 3 lata bez jazdy na jakimkolwiek sprzęcie po mieście i jedynym wyjściem było zakupienie Quada zarejestrowanego na pojazd samochodowy inny (kat.B) :cool: Quada nie sprzedam bo to niezła maszyna i daje dużo niezłych wrażeń z jazdy,jest to KFX 700 V force ma 60KM i niezły moment obrotowy bo to w 2wu cylindrowej Vce i dla tego sprzęta jazda na dwóch kołach to nie problem a najbardziej ulubioną zabawą sa drifty na asfalcie i do tego niezle pali laczki :icon_twisted:

3 lata już mineły a ja na prawko się nie wybieram,posiadam jeszcze motocykl crossowy i jazda po torze tym sprzętem też mi się podoba i na drogi publiczne mnie już nie ciągnie ;)

 

 

 

 

rozumiem w 100% .Ale sam widzisz te cztery kolka to tylko namiastka jazdy motocyklem ,chociaz w Twoim przypadku mozna by rzec inaczej :bigrazz:

Kawa nie tylko ladna ale i spory silnik .....jest czym polatac ,a ja ze swoimi marnymi 250 :banghead:

 

pomysl sobie jaka musi byc frajda poszalec buggy z silnikiem z motocykla np cbr1000 lub hayabusa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...