Skocz do zawartości

Egzamin jutro (czwartek 24.09), 7 rano!:)


krzywer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kazal mi usiasc na motocykl i sprawdzic, wiec ja sie na niego patrze cokolwiek dziwnie i sprawdzam...nogą:). A ten mi mowi, ze mam sprawdzic reka. Wiec ja sie zaczynam wychylac, ale juz widze, ze bedzie problem i jak sie dobrze nie spreze, to moto poleci mi na prawo. Dosiegnalem tego lancucha, ale - wierzcie mi - w tej pozycji (przeciez dotykajac go nie jestem w stanie go rownoczenie widziec w tym momencie, a przeciez trzeba w miedzyczasie kontrolowac, zeby moto nie upadlo) nie jestem w stanie ocenic czy lancuch ma luzu pol centymetra czy 5!

Przeciez jak zrobisz 2,5cm luzu na lancuchu naciagnietym (ustawiajac wg mojego madrego egzaminatora-pod obciazeniem) lancuch moze spasc - wahacz pracuje na nierownosciach jezdni i lancuch wtedy jeszcze bardziej sie luzuje. Dlatego nalezy to sprawdzac na motocyklu stojacym swobodnie.

 

 

bo to jakiś tempy ch**j był... nie łam się..

 

z mojej strony to podpowiedzał bym Tobie żebyś olał stolicę i pojechał zdawać np do Łomży... fakt kawałek drogi jest ... miasto jak miasto... jedziesz do przodu i dajesz rade nawet jak nie znasz trasy to egzaminator jest na tyle uprzejmy że przez słuchawkę informuje CIebie gdzie masz jechać... ja tam właśnie w tym roku zdawałem..( i nie dla tego ze w stolicy bym sobie nie poradził ale mi chodziło o prędki termin ...) a tak btw to zdawałem prawko wraz z moją dziewczyną i oczywiście się udało... i bardzo miło to wspominamy... bez chamstwa i drobnomieszczaństwa które to panuje w stolicy...

pozdro i powodzenia na egz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma! :biggrin: Możesz sobie mnie wyobrazic jak sprawdzam łańcuch siedząc na moto ? :biggrin: buahahha aż sie popłakałam.

Edytowane przez Butterfly

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc...UWALILEM. I to na placu...zenada!

Wyobrazcie sobie, ze idiota przywalil sie do mojego omowienia zasady sprawdzania lancucha. Wedlug niego nalezy go sprawdzac...(uwaga uwaga!) siedzac na motocyklu!

Sie wtedy wzialem i zestresowalem z lekka i co? Dalem dupy - nie rozejrzalem sie przy ruszaniu, a pozniej na ósemce. Moja wina. Ale kto takich patafianów tam wpuszcza - to juz inna sprawa.

Kolejny termin - 16.10.

Ksylwia - trzymam kciuki za Ciebie i tez koniecznie daj znac jak poszlo!:)

 

O matko! Trzeba być nieźle wysportowanym, żeby takie akrobacje na moto wyczyniać. Niechby ten pan mądry egzaminator pokazał jak to się prawidłowo łańcuch sprawdza :icon_evil:

 

Zaczynam się bardziej stresować - chyba się dzisiaj napiję ;) hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sprawdzali tak łańcuch? :icon_eek:

 

A czy wszyscy - nie wiem, bo u tego egzaminatora poszedlem na pierwszy ogien. Potem szybko polazlem sie na kolejny egzamin zapisac i sie zmylem stamtad, co by goryczy nie pielegnowac:)

 

No ma! :biggrin: Możesz sobie mnie wyobrazic jak sprawdzam łańcuch siedząc na moto ? :biggrin: buahahha aż sie popłakałam.

 

No co - da sie:). Ciekawe doswiadczenie powiem szczerze, ciekawe:). A ze po takim sprawdzeniu i tak dalej nie wiesz w jakim stanie masz lancuch - to juz inna kwestia.

Ale dziadkowi tez trzeba przynac - fantazje ma niezla...

Edytowane przez krzywer

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołaj się chłopie - masz na to bodajże tydzień czasu.

 

Pod tym linkiem masz manuala do YBR250 - chyba na takim zdawałeś? http://www.mediafire.com/?o3kravzgzzz

 

Tam stoi jak wół napisane, że łańcuch się sprawdza na NIEOBCIĄŻONYM motorze! Weź sobie tą strone wydrukuj i wal do WORDa.

 

cytuję:

 

NOTE:

"When checking and adjusting the drive

chain slack, there should be no weight

on the motorcycle. "

 

Co w prostym tłumaczeniu oznacza, że jak się łańcuch sprawdza czy ustawia to motor powinien być nieobciążony. Koniec. Kropka.

Idziesz z tym i nastepny egzamin masz gratis a te 140zł masz na paliwo albo piwo.

 

czuwaj!

mjr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywer pełen szacun :buttrock: ,szkoda że Cie uwalił,no ale średnia musi się zgadzać,ja trafiłam na bardzo porządnego egazminatora łańcuch sparawdzałam kucając no i zdałam za pierwszym razem :biggrin:

Olej to :flesje: i się odwołaj jak kolega radzi.

Edytowane przez Butterfly

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołaj się chłopie - masz na to bodajże tydzień czasu.

 

Pod tym linkiem masz manuala do YBR250 - chyba na takim zdawałeś? http://www.mediafire.com/?o3kravzgzzz

 

Tam stoi jak wół napisane, że łańcuch się sprawdza na NIEOBCIĄŻONYM motorze! Weź sobie tą strone wydrukuj i wal do WORDa.

 

cytuję:

 

NOTE:

"When checking and adjusting the drive

chain slack, there should be no weight

on the motorcycle. "

 

Co w prostym tłumaczeniu oznacza, że jak się łańcuch sprawdza czy ustawia to motor powinien być nieobciążony. Koniec. Kropka.

Idziesz z tym i nastepny egzamin masz gratis a te 140zł masz na paliwo albo piwo.

 

czuwaj!

mjr

 

 

Krzywer pełen szacun :buttrock: ,szkoda że Cie uwalił,no ale średnia musi się zgadzać,ja trafiłam na bardzo porządnego egazminatora łańcuch sparawdzałam kucając no i zdałam za pierwszym razem :biggrin:

Olej to :flesje: i się odwołaj jak kolega radzi.

 

 

Sluchajcie, wielkie dzieki za wsparcie, ale...to nie na lancuchu mnie oblal. Tym mnie tylko zbil z tropu i zestresowal. Pojechalem na koperte i tam dalem ciala. Nie ma sie od czego odwolywac niestety. Ale jakas skarge mozna walnac, ze typ sie poprostu NIE ZNA!

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koperte? To niezła impreza tam była :clap:

Buuahahahaha:)

To sie sam z siebie usmialem :icon_biggrin: Szczerze mowiac parsknalem smiechem przy kliencie, bo w pracy siedze :)

Rzecz jasna chodzilo mi o "8" :notworthy:

Edytowane przez krzywer

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywer egzamin na moto i koperta??? Moze chodzilo Ci o górkę lub ósemki??

Jeśli oblałeś na kopercie to rzeczywiscie ladnie Cie zrobili,ale mam nadzieje ze Ty poplątałeś:biggrin:

 

Powodzenia i nie łam się! :flesje:

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywer egzamin na moto i koperta??? Moze chodzilo Ci o górkę lub ósemki??

Jeśli oblałeś na kopercie to rzeczywiscie ladnie Cie zrobili,ale mam nadzieje ze Ty poplątałeś:biggrin:

 

Powodzenia i nie łam się! :flesje:

Nie no, az taki nieogar nie jestem :icon_mrgreen:

Patrz wyzej :lalag:

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...